bugün

karşıyaka'da hayır çıktı diye sponsorluktan çekilme tehdidi savuran pınar'ın restini görüp, pınar'la birlikte torku'nun da ürünlerini almamaktır.

http://www.diken.com.tr/y...gu-gozden-gecirmek-gerek/
açlıktan gebereceklerin sloganı. hayatınız yalan lan deyin geçin. he salaklara da söyleyin dışarıda yedikleri ürünlerin çoğu ülker,pınar ve torku dan yapılıyor. silktirin gidin her zaman ki gibi yahudilerin kucağına.
referandum sürecinden * dolayı kimi hedef gösterip boykot etsek acaba diyerek beyni yanan güruhun yapacağı iş.
Konya evet dediyse Torku'nun suçu ne? Kurunun yanında yaşı yakmaya gerek yok. Milleti yabancıya teşvik etmeyin.
konyayı bilmeyiz de bu torku siyasete karışırsa
o da boykotu yer. devir siyaset devri değil çalışma devri.
yancı olursan sadece yancılar satış yaparsın.
Katılmıyorum. Torku`nun siyasetle bir ilgisi yok ki, boykot ediyorsunuz.
siktirin gisin almayın aq . yine kendini ülkenin en önemli insanı görmeye devam mı ?

Alacağnız en fazla biskivü aq.
Bisküvi yemezsek Açlıktan geberecekmisiz. Devlet bahceli miyiz ulan biz?
Bir kere denemek için bir çikolatasını aldım sahteliğin dibine vurmuş esans içeren bir şeydi. bunca yılda bir kere aldım. O da pişman etti.
Para verip o cöpleri almadığım için aç falan kalmadım şükür.
torku'nun arkasındaki akp sermayesinden haberiniz yok herhalde diye sorgulatandır.

pınar'ın sahibi açıkça karşıyaka'da hayır çıktığı için tehditler savurabiliyorsa, bunun da bir karşılığı olmalıdır.

torku reklamı yapan aktrollere bakınca anlarsınız ne demek istediğimi.

bim, a101'i falan da ihmal etmeyin bu arada.
Ülker sen misin?

Saçma bir önerme o zaman izmir'de hayır çıktı diye pınar tüketmeye devam edin shw.
aq biz ne yicez peki ?
Aptal aptal triplere girmeyin,kendi markaniz Torku ve ayrıca bir hadsizliği olmadı.
Bu kadar da katı olmamak lazım adamlar şeker üretiyo alt tarafı türk bayrağı yakmıyolar.
halihazırda tüketmiyorum. ama sadece ürünlerinin tadını beğenmediğim için. konya'dan hayır çıksa yine tüketmezdim. neden ? çünkü ürünlerinin tadını beğenmiyorum. atıyorum torku'nun müdürü çıktı ve biz sapına kadar hayırcıyız diye açıklama yaptı. helal olsun be cesur adammış. torku vatansever firmaymış. derim ama ürünlerini alır mıyım ? almam. neden ? çünkü ürünlerinin tadını beğenmiyorum.

farklı açıdan bakarsak da atıyorum* nestle ceosu çıkıp biz reyizciyiz. diriliş ulan. diye çığırıp ampul bayrağı sallasın, yine de damak'tan vazgeçmem. neden ? çünkü tadı güzel. hadi damak neyse ama orada bir de crunch var amk. vazgeçilir mi lan nestle'den.
nasıl omuş bilmiyorum ama konyadan çıkan tek düzgün şey diyebilirim.
Bunlar kapitalist düzeni iphone lardan attıkları twetlerle protesto eden dingil fikirleri.