bugün

gerek parasızlıktan gerekse imkansızlıktan anı kaçırmamak adına pratik çözüm bulmak isteyen bünyenin

beyninden dökülen inciler sonucu yaptığıdır.

hışır hışır çıkan sesler anın ambiyansını kısmen yok etse de amaç gerçekleştirilmiş olur.

işlem tamamlandığında 'hoop çıkarttım attım çöpe' kısmı pek mümkün olmasa da anı kaçırmamanın verdiği

mutluluk ve gurur bu dertle başa çıkmak için gereken enerjiye yardımcı olur.

not: dark jedi in da house ve chaotic evil üstadlarına şapka çıkartaraktan..
sadece yaratıcı ama işe yaramaz heralde deneyene sormak lazım 9ay sonra kız mı oğlan mı diye.. gülesim geldi!
-ayy o ne kazım?
-aşkım kondom kalmamış buzdolabı poşeti buldum.
-strech film yokmu onu taksaydın bare.
- dvd vcd ?..
Kendine güvenip kondomsuz yapmak çok daha mantıklı olacaktır.Buzdolabı poşeti ne lan!
(bkz: kondom bulamayıp penise alüminyum folyo geçirmek)
(bkz: partner bulup kondom bulamamak)
buzdolabı poşeti bulamayıp bezelyeleri kondoma doldurmak gibidir.
sex de yeni bir sığır açan olaydır doğru yazdım lan sığır açan bir olay,oldu olacak alüminyum folyo la kaplasaydın.
düşünceden öteye geçmemesi gereken pratik bir çözüm önerisi. çok ayıp.

anı kaçırmamak derken sanırım son dakikada denk getirilmiş bir partner olsa gerek yoksa insan sevgilisini poşet geçirip sikmez aga. ayrıca kadın kısmısı buna onay vermez.

- filiz, şevişelim mi ?

+ dur ya, iki lafın belini kıralım cemil.

- ben ikisini bir arada yaparım bebeyim...

+ başım ağrıyor.

- en iyi çözüm seksmiş, valla, isviçreli bilim adamları...

+ havamda değilim cemil...

- ben senin havanı alırım, raad ol.

okuduğunuz üzre seks yapmamak için türlü bahaneler ardına saklanan türk kadını, işin içine bir de poşet girince hiç yanaşmaz.

seks olayına ayak uydurma konusunda sınıfda kalan türk kadını "ön sevişmeyi uzun mu tutsaydık, bir daha ne zaman sevişiriz acep, ben de hemen soyunuverdim, beni de diğerleri gibi sanacak" şeklinde kuruntularla sevişirken, partneri boşaldıktan dakikalar sonra boşalıp orgazm denen mevzuyu yaşamamıza olanak vermeyen kadın kısmısını poşetle seks yapmaya ikna etmek deveye hendek...

- ne o hemen arkanı döndün cemil,

+ seni de yatakta göremedim filiz.

türk erkeği bırak poşeti prezo kullanmayı dahi tercih etmezken bir de bunu kadına kabullendirmek çok zor. bu prezo ile aramızın bozuk olmasının temel sebebi eczane çalışanlarının genellikle bayan olmasıdır. erkek adam bayan eczacıdan prezo istemekte zorlanıyor arkadaş. halbusi, ortada bir imkansızlık ya da parasızlık yoktur. gencimiz muhtemelen prezo almak için fazla girişken olamamıştır. lise ve sonrası rehberlik derslerinde, erkek öğrencilere eczaneden nasıl prezo istenmesi gerektiğine dair sağlam dersler verilmelidir. yoksa daha çok istenmeyen gebelikler olur.

- şunlardan alabilir miyim ? ( şu, onlar, mavi kutuda olan şeklinde isimlendirilirler )

+ ağrı kesicilerden mi ?

- sayılır...

+ reçete ile satılıyor ama onlar...

- yok, onun yanındakinden.

+ haaa, prezervatif istiyorsunuz...

- '+%/+%('... evet.

+ hangisinden istersiniz ( eczacıda harbi yüzsüz, sar bi tane işte )

- farketmez, normal olsun. ( normal ne ya )

ülke olarak üstesinden geleceğiz bunların.

seks sonrası için cebinde sigara bulunduran bir gencin, seks için cebinde ya da çekmecesinde veya torpidosunda illaki prezo bulundurması şarttır. gecenin bir vakti nöbetçi eczane aramak zorunda kalan ve bu sebepten mevzuyu halledemeyen binlerce gözü yaşlı türk erkeği vardır.
bunu yapan peşine derin dondurucuya koyarak yıllar boyu aynı kalmasını sağlayacaktır. hatta ardından çıkarıp alüminyum folyoya sararak fırınlaması da muhtemeldir.
sonra nihat doğan gibi çocuğunuz olur yapmayın!
plastik eldiven bulup parmaklarını kes hafız. 1 çift eldivenden 10 kullanımlık mamül alırsın.

plastik dediğim; doktor eldiveni dedikleri. yoksa normal eldivenin içine malafat yerleştiricem derken sakatlamayasın kendini.
vaginaya kase sokmakla eşdeğer harekettir.
(bkz: partner bulamayıp buzdolabına geçirmek)