bugün

celiskinin canli gorunumudur.
çakma komünist.
istiklal caddesinde ideolojik yayinlar satan kiz(lar)in durumudur. parayla mi tutuldular bilemiyorum, ama beceremiyorlar.

- <onume hafiften gecerek> alir misiniz?
+ veriyor musun?
- ..
emperyalizmin kölesi olmuş komünist kız davranışı.
marka meraklısı olup, Gibson marka gitar için yanıp tutuşup, hergün kapitalizme lanet ederek çevre edinip 1. sınıf kapitalist müzik ile uğraşanlar, hergün istemeden düşünceleriyle çelişen işlerle uğraşanların hala "müzik evrenseldir, kıyafet özgürlüğü mevcuttur ama biz hala marxcıyız, leninistiz, maocuyuz vb." türden laf ve davranışlar göstermesine benzemiş bu sanki .

Tabii ki insanlar istediklerini giymekte ve dinlemekte özgürler, kimsenin de kendine göre sebepleri yüzünden bu davranışlarını değiştirmeye mecburiyeti yoktur, Fakat iki sebepten dolayı ben çok mantıksız buldum bu davranışı;
1- komünistim diyorsun, ideolojine taban tabana zıt davranışlarda bulunuyorsun,
2- bir kimse eğer mantıklı bir söz söylerse, söyleyen erdemli, (kendi ile çelişse bile) uygulayan ondan da erdemlidir.
ben emperyalist malı giymem diyen komünist yalan söyler çünkü herkes zamanla o kapağın altına gircektir.işte biz buna emperyalizimin gerçek tadı diyoruz.
apolitik emotional gotizm belirtisidir.

soyleki;
bir emperyalizim simgesi olarak converse, - ile + nin birbirlerini notrledigi gibi, komunistligi goturdugunden geriye ideolojiden eser kalmaz. converse in cinsine, rengine, ve kizin giydiklerine bakarak; yesil parkasinin altinda gizlenen kapsonlu him hirkasina, dantelli kollarina ve pembe ojelerine gore, elde emoluk ve *gotiklik kalir.
tek kisiliktir, afiyet olsun.
fakir komunistir. komşunun verdiği ayakkabıdır o. napsın yani yalın ayak mı dolaşsın?
şimdi arkadaş converse var converse var. öncelikle ve genellikle komunist olan birisinin yaşam şartları ve alım gücü düşük düzeylerde olur ve alt gelir grubunda olan kişilerdendirler. bu hanım kız arkadaşımız da modaya uymaya çalışıyor olabilir ki bu onun siyasal görüşünü bence zerre etkileyemez , giymesinden doğal bir şey olamaz. onu da geçtim herkes biliyor ki sahtecilikte türkiye nin üstüne yok hatta bazı giyim firmaları burada üretilen sahte ürünün kendi mallarının bile üstünde kaliteye ulaşabildiğini söylemişlerdir. şahsen ben kemeraltı nda ya da bunun gibi yerlerde adidas , nike , reebok , puma ve converse marka ayakkabıların sahtelerinin orjinalinin neredeyse aynısının 20 ile 40 ytl arasında satıldığını gördüm ki bu hanım kız arkadaşın orada alıp giyme olasılığı gidip bir yere orjinaline 150 ytl verme olasılığından daha fazla olur bence hem de verdiği paranın da kapitallere değil de sahte olsa bile ülkeye kaldığını bile bile.
ergenliğin getirdiği ait olma güdüsüyle yapılan ancak bilmeden görüş bildirmek kadar gereksiz, salakça durumdur. önce bil sonra düşün sonra ben buyum de yoksa sus otur yerinde değil mi sayın ergen denilesi saçmalıktır.
converse giyen kızın kendini komünist sanmasıdır.
özellikle (bkz: 17 lik balon komünistler) de görülür
hem mazoşist hem sadist kızdır.
öğle yemeklerinide burger king'te yiyorsa tadından yenmeyecek çakma komünisttir. muhabbetine doyum olmaz.

- sakallı biri vardıya marks en spensırmıydı o?
+ yok yok suavidir o
- yok yaw hani şirin babaya benziyordu.
zamanında söylenmiş ben ne elbiseler gördüm içinde adam yok ben ne adamlar gördüm içinde elbise yok. bunu sorun etmeyin eğer gerçekten komünizme inanarak yapmışsa ucuz alıp da kısa sürede tüketmemek içindir yok değilse sadece elbiseden ibarettir.
(bkz: bir karizma aracı olarak komunizm)
bunlar bi de kapitalizmin diğer ürünü olan che t- shirt ü giyerler.
(bkz: marlbora icen komunist)
müslüman kızın converse giymesi,
milliyetçi kızın converse giymesi durumlarından farksız olmayan hadisedir. çünkü sömürü, emperyalizm sadece komunistlerin değil bütün insanların ortak düşmanı olmalıdır.
(bkz: sanane lan)

(bkz: recep ivedik bakışı)
özgürlükler açısından çok tehlikeli bir tespittir.
türbanlı kızlardan sonra kafayı komunist kızlara takmış bünyenin serzenişidir . sanane denir . milletin giydikleri neden bukadar milleti geriyor . türban siyasi simge deniyor , alta kot giyle suç , dar manto giyse suç , tamamen kapansa suç . kızın komunist olması onun bir kalıba gireceği anlamınamı geliyor yoksa . şu güzelim sözlük sayfasında bile insanları sınıflandıran , kategorize eden bünyeleri göremek gerçekten iğrenç ötesi . olay gene türbana bağlandı denecek ama eğer özgür düşünceden bahsediliyorsa genel ahlaka aykırı olmadıktan sonra kimse kimsenin giyim tarzına karışamaz . peki bu yasakcı zihniyet kesermi ? kesmez tabiki . yasaklanacak çok giyim tarzı , kapatılacak çok parti var , yuhalanacak çok düşünce var . dururmu ? durmaz tabi . sol frame nin ebesini okşamaya devam . çok orgazmlar yaşayacağız daha .
yağmurlu havalarda ayakkabılarına su dolmasından dolayı böbreklerini üşütecek olan kızdır.
demek ki komünist değildir.
tüm markalarda olduğu gibi converse'in de düşünce ayrımı yapmadan parasını ödeyen herkeze satıldığı sürece doğal olarak görünebilecek davranış.
(bkz: elalemin derdi bizi mi gerdi)
(bkz: feyk komunist)
aa solculuk da ne moda oldu, rock solistleri de solcu hep mantığıyla hareket eden özenti kızdır. ne yazık ki sağda solda epey vardır bunlardan. savunduğu düşüncenin mantığını anlayamamış, kavrayamamış ve uygulayamamış kişilerdir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar