bugün

bildiğin kızdır.
tunceli kürdüdür. sevmeyiz.
sözlülteki yaraklar, sözlükteki kürekler şeklinde başlıklar açan yazar.
Vohooovvv! yok böyle cehalet

Bu ne lan?
bir tecavüzcüyü de sırf bozkurt işareti yaptı diye ülkücü olarak yaftayalan bir ideolojinin savunucusu olan yazarlardan birisidir.
Yine de iyi ki yayın evi zannetmiş , okuyun da feyz alın.
Bilmiyorsunuz madem öğrenin.
Karektersiz teror propogandasi yapan birini haklı çıkarmaya çalışan komünist ülkü ocakları denince aklına Nihal atsiz gelecek kadar cahil,nedir bu ülkücülerle derdiniz komünizm getirip ülkeyi rus köpeği yapmaniza izin vermediler diye mi.
Egerki gerçek bir komünist ise kendisine büyük bir saygım var. Ancak bugün insanlara lanse edilmeye çalışılan komünistlerden ise yazık diyorum tek kelime ile.
Komünist nedir, kime denir..
Wikipedia'dan okuduğu birkaç yazıyla ve kötü arkadaş çevresiyle komünist olduğunu sanmış sanal alemde düşünce özgürlüğü yarattığını sanıyor küçük kardeşimiz. Muhtemelen aynı yaştayız ama zeka olarak değil.
hayat senin sandığın kadar kolay değil, bu fikirleri taşımak, arkasında durmak, düşüncelerini savunmak.. sahip olduğun ideoloji hakkında dört soru sorsam üçünü internetten araştırırsın. Siyaset yapmak kp dergileriyle insanların beynini yıkamak onları isyana teşvik etmek değil. Kimse sana komünistsin diye laf etmiyor aslında, olmayıp öyle görünmeye çalıştığın için bu kadar laf yiyorsun.
Komünistin kızıymış. Nickin espri amacıyla yahut değil, kendin sahip olmadığın düşünceleri sağdan soldan duyarak benimsemeye çalışırsan taklitten öteye gidemezsin, sana ve düşüncelerine saygı duymaz kimse.
Son bir tavsiye; o güzel ve bilgiye aç olan beynini babanın okuman için verdiği parayı absürd dergilere değil de seni yükseltecek kitaplara yatır, inan bana daha kârlı çıkarsın.
Ütopik düşüncelerini de böyle ortamlarda kendine sakla, çünkü bu yaptığın düşünce özgürlüğü değil, reklam.
Edit: aynı yaştayız sanıyordum ama benden de küçükmüş, üzdü..
ölüm benim peşimde sen neyin peşindesin komünüstün kızı repliğini akla getirir. hey gidi bingöllü hey az güldürmedin.
Sözlüğe eski sıklıkta girmeyen yazar. Nedeni apaçık ortadadır. Zira;
(bkz: teoga dokuz gün kaldı)
16 sından gün alan yazar. 6-7 yıl sonra ciddiye alabilirsiniz kendisini. *
görsel
birlikte molotof atmak gibi romantik ve ahlaklı bir teklif aldığım, görüşlerimiz uyuşmasa teklifine teşekkür edeceğim yazar.
Hzengels nickli yazara aşık yazar.
Bu nicki almaya hiç utanmadın mi.
türküsever biri olduğunu düşünüyorum .
candan samimidir allah hidayet versin.

bir yazar.
Ya kutluk bu kız ergen üstüne gitme bu kadar. *
Gey anarsistlerin savunduğu komunizm hakkında susam kadar bilgiye sahip olmayan bir yazar.
babasından gizli gizli entryler giren ergen kızımızdır. new balance ayakkabılarıyla komünistçilik oynuyor sanırım.
Kutluk yazmış demek...

görsel

Sınavları birkaç ay sonra başlayacak olan liseli.
Takıldığı bir yer olursa seve seve yardımcı olup çalıştırabilirim.
Bir yazar.
Çok komik olduğu zannedilen ülkü ocağı küfrü.
Ah porti, beni kıskandırmak için her yolu deniyorsun...
Hem de kızımsılarla...
Bir titreme geldi bana sinirden.

görsel

Bir yazar.
kendisini tanımam ama inşallah tripofobi hastalığına yakalanır.
Benim kezbanım olan yazar.
Ergen olduğu doğrulanınca ben:

görsel

Dershane okul nasıl gidiyor ablam?
Geçen gün seni komşunun bahçesinden orak çalarken görmüşler.
Ah be ablam...
Bir yazar.
türkiye'de komunist mi var diye soruyu akıllara getirtir.