bugün

özellikle son bir kaç senenin en komik bölümü olan bugünkü bölüm,an itibariyle tüm ev ahalisini gülmekten yerlere yatırmıştır.sağda solda tonlarca olan saçma salak programların yerine gözü kapalı tercih edilecek,sayılı şovlardan birisidir.
(bkz: komedi dükkanı na gülebilecek tıynette olmak)*
an itibariyle sahneye çıkan bir bayan seyirci gögüs show yapmaktadır.
napıyon kızım topla lan kendini.
tolga çeviğin abartı mimikleri ve gereksiz esprileriyle içine ettiği program.
Program formatı da çok güzel oynayan da çok güzel.Hayranlıkla izliyorum.
hemen hemen her bölümünde ''erotic shop'', ''lavman'', ''ne tür filmlerde oynuyorsun?'' cümlelerin geçtiği tadından yenmeyen program. tekrarını netten mutlaka izliyorum kaçırdığım kelime bile kalmasın diye. kanal, böylesine iyi giden bir programı beyaz' ın karşısına çıkararak neyi hedefliyor anlamış değilim. beyaz' ı keselim derken kendi raitinginden yiyebileceklerini de hesaba katmalılar. illa cuma alacaksa, bu 23.30 gibi absürd bir saat değil 21.00 falan olmalı.
oyuncaklarını alıp herkesin karşısında oyun oynayan çocuklar gibi olan tolga çevik'in programı.
fena yarmaktadır şu an.
dün geceki programda sarp adlı eleman sayesinde gülmekten karnıma ağrılar girmiştir. program eski tadını vermeye başladı aynen böyle devam.
diş doktoru - muyaneane espirili dün gece izlediğim bölümde gülmekten ağzım yırtıldı, sarp ve tolga acayip iyi ikili olmaya başladılar, ama tolga sarp'ı kıskanmasa daha da iyi olacaklar...
en kaliteli komedi programı.güldürmekten yarıyor efendim.
sarp isimli elemanın tolga çevik ten daha doğal ve komik olduğu program. bu gidişle boynuz kulağı geçecek. tabi sarp ın önünü kesmezlerse.
birazdan hakan yılmaz' ında eşlik edeceği komedi programı. Kesinlikle komedi dükkanına çok yakışıyor.
hakan yılmaz, performansıyla alkış almaktadır.
2. antalya televizyon ödül töreninde en iyi komedi programı ödülünü kazanmıştır.
bana kahkaha attırabilen tek program. ne amerikan dizileri izliyoruz onlara anca 3 bölümde bi kere gülebilirken bunun her dakikasında gülebiliyorum. elitist geçinen tipler kendine yakıştıramaz buna gülmeyi, ama elitistlik de sıktı artık onlar da farkedecek ve kendilerini toplumun üst seviye olarak gördüğü şeyleri sevmeye zorlamaktan vazgeçecekler bir süre sonra. güldürürken düşündürmek düşündürürken zıbıttırmak gibi söylemlerin devri geçmeli artık. insan komik olan şeye gülebilmeli sadece anlamak için çılgın beyin fırtınaları yapılması gereken esprilere gülmemeli.

tolga çevik`'i de çok takdir ediyorum, programdaki performansının yanında katıldığı programlarda da görüldüğü üzere oldukça düzgün bir adam, böyle adamlara ihtiyaç var.
(bkz: kabak tadı)
Bugünkü izlediğim bölümü en çok güldüğüm bölümlerinden biri oldu. Ambulans şöförü(tolga çevik) , doktor (sarp) ve seyirciler arasından seçilen mustafa ve öykü'nün yaralıları canlandırdığı kırıp geçiren bir bölümdü. Mustafa bayağı bi rezil oldu henüz 19 yaşındaymış bayağı da heyecanlandı ve kaldıramadı sahneyi çocuğa biraz acıdım açıkçası. Neyse sarp'tan bahsetmek istiyorum, bu adam mal rolünü çok iyi yapıyo arkadaş, sorulan soruda veya verilen telkinde avanak avanak bakması ve sarhoşmuşçasına konuşması hem güldürüyor hem de bu adamı sempatik kılıyor. Eğer gülmek istiyorsanız bugünkü bölümünü bi yerden bulup tekrar tekrar izleyin derim.

-----spoiler-----

t.Çevik : sen üniversite okuyon mu?

Mustafa:evet

t.çevik : üniversitenin bundan haberi var mı?

-----spoiler-----
tolga çevik'in artık eskisi gibi istekle yaptığına inanmadığım komedi programı.
çok seviyorum, her hafta izliyorum. star tv'de başladığı günden itibaren bütün bölümlerini pc'ye indirdim. bütün bölümlerin hepsini neredeyse ezbere biliyorum.

ve son bölümlere doğru dikkat ettiğim bir şey var o da tolga çevik'in eskisi kadar istekli yapmadığıdır. ne bilim bana mı öyle geliyor anlamadım ama sezdim bunu.

18 mayıs 2011'deki bölümünde bu ciddi anlamda gözlenir.

neyse bakalım nereye kadar sürücek böyle bu.
kara komedi olmadan da insanların aslında basit aptallıklara gülebileceğini ispatlayan, bana yeniden ''nükte'' kelimesini sevdiren program. aslında tolga çevik' in doğaçlama yeteneği bu programı bugünlere getiren. tabiki her söylenen komik olmayacak. aslolan o ışığı yansıtmaktır. zaten insan, bu esprilerde zeka ve ironi koktuğunu hemen anlıyor ve en gülmem diyenin yüzünde gayri-ihtiyari bir gülümseme oluşuyor. tahminim ''sahneye yakışmak'' demek de bu demek. zaten 2007' de başlayan programın temellerinin organize işler' in final sahnesiyle atıldığını ve hikayeye buradan başlanıldığını düşünüyorum. son zamanlarda ivme kaybedişini -100. bölümdeki terzi isimli oyun hariç- sadece tolga çevik' in doyumuna yormamak gerekir. belindeki rahatsızlık dolayısıyla sahnede artık rahat değil çünkü. biteceği söylentileri de iyiden iyiye arttı. çamur deryasında parlayan bir elmas gibi beni güldüren yegane programdı. bize artık 100 bölümün tümünü arşivleyip bir ömür boyu taze tutmak kalacak.
1 haziran 2011'deki program çok güzeldi. yanlız baya bir soru işareti kaldı aklımda.
bölüm hakkında internette yayınlanan fotoğraflarla programdaki olaylar birbirleriyle uyuşmuyor.
sanki o bölüm 2 kere çekilmişte sadece bir tanesini yayına vermişler gibi.
bir fotoğrafta tolga çevik sakal traşı oluyor yüzüne köpük sıkmışlar ama programda hiç öyle bir şey olmuyor.
sahneye çıkanlar fotoğraftaki sahneye çıkanlar değil.

gerçekten nasıl bir yayın anlayışı var anlamadım ama ben severek izliyorum hala..
Köşe takımları, oturma odaları veya salonlar için tasarlanmış mobilya setleridir. Genellikle L şeklinde olan bu takımlar, geniş bir alana yayılmış konforlu oturma alanı sağlarlar. Köşe takımları, genellikle bir kanepe, bir veya birden fazla koltuk ve bir sehpa veya orta masayı içerirler. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve siparişleriniz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. https://mobflix.com.tr
+++++++++++++++++++++++++++++++++
E Devlet Onaylı Sertifikalar, Kişinin E Devletine yansıyan Üniversite onaylı sertifikalardır. Bu sertifikalar üniversite onaylı olduğu için resmidir ve sertifikalarınız E-Devletinize yansır. Yani sertifikanız E-Devletinize yansıdığı için E Devletinize giriş yapıp sertifikanızı sorgulayabilirsiniz. E Devlet Onaylı Sertifikalar genellikle eğitim kurumları ve üniversiteler tarafından verilir. Bu sertifikalar CV'nizi oldukça güçlendirir. Yenimesleğim üzerinden de E Devlet Onaylı Sertifikalar alabilirsiniz. https://www.yenimeslegim.com/
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Puff, https://www.puff-tr.com.tr kullan at elektronik sigaraların sağladığı pratikliği sunarak, normal sigaralardan daha az zararlı bir alternatif sunmayı amaçlar. Kullanıcılar, Puff’ı kolayca taşıyabilirler ve istedikleri zaman kullanabilirler. Ayrıca, Puff‘un normal sigaralardan daha az nikotin içermesi ve kötü kokusunun olmaması, kullanıcıların sigara bağımlılığından kurtulmalarına yardımcı olabilir.
kendisini yineliyor. normal tabi. kaçınılmaz son.
mütemadiyen takip ettiğim tek televizyon programı olarak kalmış, dün akşam izlerken dikkatimi çekti, tüm tv programlarını bırakmışım, acaba nasıl vakit geçiriyorum ki?
08.06.2011'deki program gerçekten star tv yayın hayatından beri yapılan en iyi programlardan biriydi. yarıldım yani abi bilemiyorum gerçekten çok atraksyonlu ve eğlenceli bir programdı.

son bölümde sahneye çıkan çift ve kubat'ın performansı tolga çevik ve sarp'ın muhteşem yeteneğiyle birleşti ve süper bişi çıktı ortaya.

helal valla.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar