bugün

ağzının tadını bilen insandır.
insanlarin düşüncelerine takılmayan kendi istediği içeceği istediği yemeyin yanında içecek olan insandır. iskender-ayran yapacak kadar seviyodur belkim de.
kolanın içinde alkol olduğunu duyunca vazgeçenlerden biri olabilir. tabi bu bilgi de ne kadar doğru bilinmez ama kolanın da pek yararlı bir içecek olmadığını düşünürsek mantıklı bir seçim yapmış olduğu bellidir.
yemekle kalori olayını abarttık bari içecekten kurtaralım diye düşünen insan olması büyük ihtimaldir.
bir de bu insanın hamburgerle kola içen kişi versiyonu vardır ki evlere, obalara ırak!

son zamanlarda kolada alkol çıkması haberlerinden sonra hem sağlıklı hem buz gibi tuzlu tuzlu diye doğru tercihte bulunmuş kişi ancak kolanın da ayranın da yeri farklıdır.

(bkz: iskender yanında ayran içen kişi)
aynı zamanda künefeyi supangleye tercih eden kişidir.
Yarısı şeker olan bir içecek içmek istemiyordur.
yazın en sağlıklı içeçeği kendisine seçmiş kişidir.tansiyon dengeler zorda kalındığında seçilir genelde. tabi kola varken ayran ne derece cezbeder bak onu ben bilemedim sözlük.geğirtme özelliği bile yok arkadaş! *
Kafein alıp ayılmak yerine laktik asit alıp uyumayı tercih eden kişidir.
o da bişey mi benim peder kola varken şalgam suyu içer evelallah.
' kana kana içmek ' deyimine en uygun içecek .
doyurucudur . (bkz: anadolu)
onun böyle siyah küt saçları vardır, pilates yapar, çocukları kocası kola içerken kolanın zararlarından bahseder, ayranı öyle zevkle içer ki sanki sağlık depoluyormuş gibi, dövme yaptıran insanlardan pek hazetmez
- anne nabersin ya her yerde sen.
gitsin vişne suyu içsindir.
formuna dikkat eden kişidir.
yaklaşık 2 senedir kola içmeyen kişidir bu.
Kolanın verdiği şişkinlikten kaçınan kişidir..
ayrankoliktir. benim gibi.
sağlıklıdır. bazı yemeklerin yanında da iyi gider. kısacası doğru yolu tercih etmiş insan.
Doktor kola yasak demişse, ayranı da yasaklamamışsa o kişi ayran içer. Kendi tercihi yok maalesef bizim millettin, ya cemaat lideri yasaklar ya doktor. Ya babası ya da başbakanı, bu kadar basit başlığa bile bunları yazmaktanda pek hoşlanmıyorum.
sağlığını düşünen kişidir. aferin ona.
sağlığına önem veren kişidir.
sağlığını düşünen kişidir. katran mı içsin aq.
asitli içecek sevmeyen, içemeyen insanlardır. Benim de içinde bulunduğum gruptur ayrıca. bir bardak kolayı yemek anında bitiremedim hiç. Şu lıkır lıkır içebilenlere şaşıyorum, boğazınız yanmıyor mu sizin?
kebabın yanında daha iyi gittiği için her zaman ayranı tercih etmişimdir.
muhtemelen sağlıklı yaşam kitaplarını bolca okuyan kişidir.
güncel Önemli Başlıklar