bugün

inanılması güç ama gerçek. bazı kadınlar sırf eşleri mutlu olsun diye paraya kıyıp kızlık zarlarını yeniden diktiriyorlar. tabi bunu gören kocada ilk günkü heyecanla dalıyo derinlere. ne hediye ama.
Genellikle sosyetenin yılbaşı* doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıldönümü, blah blah günlerde jinekoloğuna göre 20 bin doları bulan ameliyatı geçirmesidir.

NOT;Ben değil, jinekolog bir arkadaşım anlattı parayı buldu adi herif.
bir zamanlar okuduğum itiraflardan biriydi. kocası jinekolog olan bir kadın yazmıştı. kocasının altı ayda bir düzenli olarak kızlık bozma gecesi yapan bir sapık olduğundan bahsetmişti. ne yaratıcı!

(bkz: okumakla giderilmeyecekler)
(bkz: yırt yırt harca)
bi ara haydar dümen'e sorulmuş sorulardan biri...
kadının biri "evlilik yıldönümünde kocama hediye olarak vermek istiyorum, ne dersiniz?" diye sormuştu. hocamız da "skilmiş .mın davası olmaz" gibisine bi atasözüyle bağlamıştı olayı. hatırlamıyorum tam.
sktireceksen diktirmeyeceksin.
şöyle bir ffm - threesome ayarlasa daha makbule geçeceğini birilerinin anlatması gereken dişidir.
turki cumhuriyetlerinde bunu ruhunuz duymadan yaparlar. olay soyle:
1 adet turk koca adayi bulunur. evli olmasi onemli, olmasa da bekarlar tercih edilir. ekonomik durumu hakkinda incelemeler yapildiktan sonra usulca yanasilir. gerekli potansiyel sezilirse eger birden ustune atlamadan, kendini agirdan satarak adam kivama getirilir. operasyon yapildiktan sonra sira en degerli hediyesini salak koca adayina vermeye gelir. akabinde aglamalar, zirlamalardan etkilenen ve kizin agina dusen salak koca adayi nikahi basar.
eger yan cizerseniz mafya ve polis bu isten cok nemalanir.

edit: imla.
böyle birşey gerçekten yaşanmıştır.ben okudum.*bu nasıl bi (bkz: fantezi)türü diye düşündüm.ilginç gerçekten hemde çok ilginç.*
haydar dümene sorulan bir soru;

28 yaşındayım, evliyim. Geçen yıl evlilik yıldönünümüzde kızlık zarımı diktirmiştim. Eşimin çok hoşuna gitmişti. Bu yıl yine istiyor. Bunun bir zararı var mı? En fazla kaç kez yaptırabiliriz?
CEVAP: Sevgili okurum, sen ittir ittir, sonra git diktir. ittir ittir git diktir. O diktirdiğin yer ince bir zar. Kocana ne oluyor? Sen tecrübe tahtası mısın? ileride şımarır vajinayı da darattıralım derse ne yapacaksın?

cevap süper ittir ittir sonra git diktir.*
(bkz: kocaya hediye olarak kızlık zarı diktirmek)