bugün

Kocasına karşı özverili olan kadın davranışını tarif eden sözcük öbeği.

Çok normal olmakla beraber başarılarının devamını dilerim. Erkek ile kadın arasında o kadarcık özveri olmayacaksa yanlış bir eş seçimi yapılmış demektir.

Sadece kadının değil her iki tarafın bunu seve seve yapabiliyor olması gerekir.
O Benim ayaklarımı yıkar ben onun vücudunu, ama evli değilim.
Alişan gibi erkeklere layıktır.
üstteki yazar haklı elin ayagın tutuyosa gerek yok ben yıkatmam şahsen niye eziyet olayım insana.
tam da alişan'ın aradığı kadın modeli.
kölelik olarak bakmayalım olaya.sevdiğim adamın ayaklarını o söylemeden gayet kendi öz irademle yıkayabilirim. neolucak rütbemimi sökecekler. ha amma velakin adam emir verir benim kölemsin geyşamsın ayaklarına giriyorsa. nah bulur birdaha geçicek o işi o
hayat müşterektir. gerekirse 2 taraf da yapabilir. bunu yadırgayanları anlamıyorum. karı-koca sonuçta yakın arkadaş değil bunlar.
Kadının da ayakları yıkanıyorsa sorun yok.
pek narin değil gibi.

herkesin hayatına kimse karışamaz ama beni öldürseler keyfi için yapmam.
Estetik kaygıma uymayan korkunç görüntüdür. Kimse kimsenin ayağını yıkamasın natır ya da tellak değilse.
Bana çokta ilginç gelmeyen durum. Eşine masaj yapmak ile ayak yıkanması arasında çok bir fark olduğunu düşünmüyorum. Abicim ilişki esnasında kadın, kocasının cinsel organını ağzına alırsa yadırganmıyor ancak ayaklarını yıkarsa yadırganıyor. Karı koca ya bunlar ne olacak yani? insan gerçekten hayret ediyor.
Kimseyi ilgilendirmeyen kadındır.

Size ne lan götoşlar?
(bkz: yaran yanlış okumalar)
kocasının ayaklarını yiyen kadın.
görevini yapan kadındır. hele bir yapmasın. evet.
o kocasının ayaklarını yıkar, kocası onun saçlarını yıkar veya sümüğünü siler. kapılarının ardındaki yaşam kimseyi ilgilendirmez.
Kocası hastaysa, bacakları sakatsa iyi bir kadın, kocasının kafası sakatsa perişan kadındır.

Yıl olmuş 2018 adam Mars'a gidiyor, sen halâ banyonun yolunu bulamıyorsun. Ayağını yıkamaktan aciz adam kıçını nasıl yıkayacak yahu?
Simdi o kadinlar atlarina binip orta caga dogru gittiler.
Yıka len köle dedirten gerçek.
nolcak yani yıkayabilir oda onu yıkar takmayın bunları kafaya
hem size ne aq.
Yanlış insanla evlidir. Gerçek beyefendi karısının ayaklarını yıkar.
Yıkatmaz ki. Ama yıkarım, hoşuma da gider. O da yıkar benimkini, onun da hoşuna gider. Sevmeyen anlamaz, neyse.
Her erkeğin hayalinde olan eştir.

ins hepimize boyle bir es nasip eder yuce mevlamiz.
öyle bir fantezim olmamakla birlikte neden bu kadar önemsendiğini anlamadığım hede... hoş herkesin ayağı bizim gibi hafta da 2 gün pediküre gidilip bakımı yapılmıyor. düşünsene ıyyyyy... ay yok düşünemeyeceğim bile...
Salaktır.
Aferin ona kocan o senin tabikide yıkayacaksın.