bugün

Bütlerin de kaldırılma teşebbüsüne girişildiği üniversite diyorum ve arttırıyorum.
Bu üniversitede okuyan ve yolu öğrenci işlerine düşenin Allah yardımcısı olsun.
Merkezi puanla yatay geçiş yapacağım. Birkaç üniversiteyi telefonla aradım. iyi kötü hepsine ulaştım, bilgi aldım. Lakin Koü den bir yetkiliyle görüşmek mümkün olmadı. Belki diğer fakültelerin öğrenci işleri yardımcı olabilir diye iibf ve fen edebiyatı aradım, yine cevap yok. Öğleden sonra tekrar denedim. Telefon çalıyor açan yok. Madem bu telefonları açmayacaksınız niye fatura ödüyonuz?
iYS den geçme puanı 65 olduğundan şikayet edilen üniversite. Bu puan başlarda gözünüzü korkutabilir ama sorularda toefl veya yds sormuyorlar. Gerçekten herkesin yapabileceği bir puan. Paragraf soruları ayrı bir kolay zaten. Paragraftaki cümleyi boş bırakıp ne gelecek diyor. Kendinizi fazla ezmeyin. Sadece listening ve writing sorularında zorlanabilirsiniz. Listening te kulağınızı bir tık daha açacaksınız, writing te de içinizden ne geliyorsa yazın. Grammer hatasından korkmayın. Etkileyici bir konu ve beklenmedik kelimelerle yapabilirsiniz. Güvenin kendinize azıcık.

Bide öğrenci bilgi sistemini ne zaman görsem çalışmıyor. Umuttepe yerleşkesi de anasının amında. Neyse, iys' ye gireceklere başarılar dilerim.
hazırlıktan kaldığım üniversite.Asıl koyan bu kadar kolay bir sınavın listeningi'ni kaçırmış olmam.Şimdi git bi sene hazırlı oku diplomanda da hazırlık gördüğüne dağir bir sey olmasın.
Buraya yerleştiyseniz ulaşabildiğiniz her sosyal medya ortamından üniversitenin ilgili itiraf sayfasını takip etmeniz gerekiyor.

(bkz: üniversitenin ilk günü için tavsiyeler)
2002-2007 yılları arasında eğitim gördüğüm üniversite.
görsel
bir an önce șu rezilliği düzeltmesi gereken üniversite.
sabahçıları bilmem ama akşamcılar sıkı sıkı giyinsin giderken. Geceleyin Göt donduran ankara soğuklarından enstantaler sunuyor kendileri.
umuttepe denen yer soğuktur erzurum'u aratmaz ha birde fena eser ki montsuz çıkmayın oralara gençler.
Hayatının en güzel yıllarını nerde geçirdin derseler ilk ve tek cevabım kocaelinde,kocaeli üniversitesi çatısı altında öğrenci olarak diyeceğim.
2011-13 yıllarında geçme notunun 65 olduğu üniversite, durum böyle olunca hocaların bir çoğu bol keseden puan verirdi, en son 70 olacak deniliyordu, olduysa şimdiden gg.
Ayrıca rektörü keşke bizim olsa üniversitesi.
Tuvalet duvarlarında aptal aptal sağ sol ideoloji kavgalarının döndüğü üniversite. Hepside kapalı tuvaletlere yazıyor ha, pisuvar tarafına yazmaya kimsenin götü yemiyor:) sorsan hepsi korkusuz.

Ulan bi hepiniz toptan siktirin gidin de rahat rahat boş duvarlara karşı işeyelim amk.
An itibariyle dağlardan akgezenlerin inebileceğini düşündüğüm okulum. Hülagü rte'den fırça yerim diye mi tatil etmiyor anlamış değilim. Az önce bir otobüs şoförünün söylediği;

-valla araba çıkmaz gibi de bi deniycez

görsel
görsel
bu hafta iş için gitmeyi planladığım fakat hava durumunu görünce gitmekten vazgeçtiğim üniversitedir.
7/8 ocaktaki finallerin ertelendiği okuldur.

hemen ertelendiğine göre fena bir kar geliyor.
Kerbelâ kıvamındadır.
Merkeze o denli uzaktır ki, iklim, coğrafya ve fiziki şartlar tamamen farklılık gösterir.
2007 mezunlarından biriyim.
Dün umuttepe yerleşkesinde, mart ayının tam ortasında kar yağan üniversite. Kar yağdı ciddi ciddi şaka maka yapmıyordu.
Kocaeli'ndedir.
Siz tabi şok.
An itibariyle benden sorulur. Varsa atarı olan gelsin! *
Şirin bir üniversite, çevresi kötü.
benimde eğitim yuvam olan üniversite.
vinsan'da başlayıp umuttepe'de biten.
umutları bir tepeye hapseden ve adına umuttepe koyan üniversitedir.
umuttepe kampüsü game of thrones'taki winerfell'i andıran üniversite.
Gelecek olanlara tavsiye: Gelmeyin!.

Şehir : izmit denen ve bütün olayı bir yürüyüş yolundan ibaret olan dandik bir yerdesinizdir. insanları kültürsüz ve kaba %80i karadenizli boş beleş insanlar,çingeneler,bayburttakinden çok bayburtlu vardır her yerde dernekleri var anlamadım neyse, ve yollar ara sokaklardan geçer genellikle , bir sahili vardır kokar 5dk yürüseniz 10 tane keko gelir para çarpmaya sizden tek özelliği istanbul 1 saat.

Öğrencilik hayatı: şehirdeki özelliklere bakın eğer gerçekten öyle büyük bir beklentiyle gelecekseniz sorry, öğrenci mekanı azdır bar desen 3-4 tane anca izmit halkıcığımız içki içilen yerleri de zaten kısıtlıyor. Ama ev kiraları ucuz yine de bir artısı o.

Üniversite: Siktiri boktan bir yerde kışın GOT seti gibi , yazın da kavurur basıktır , öğrenci kulüpleri sırf gösteriş için vardır toplarlar 8 -9 kankalar kendi kafalarına göre etkinlik yapar zaten üniversitedekilerin içi de boştur her yer pelinsu berkelerle doludur mesela tiyatro kulübüne üye olun içlerinden 1 i de hayatlarında bir kere bile "çehov,beckett,sartre" oyunu okumamış görmemiş pelinsular ve kız düşürmeye çalışan meriçlerden ibaret.

Hocaları da bildiğin kümesteki horoz gibidir , salsan ormana tırs tırs tırsarlar, aşırı egolu buna bağlı olarak yorarlar ha eğitim düzeyleri gayet iyidir ama bunu sikerek göstermeseler de oluyor.öğrenci seçmekle sikmek ayrı şeyler.

Daha çok yazardım ama işte gençler... gelmeyin...