bugün

klitoris; külotun içine giyilen vajinayı kışın sıcak tutan aksesuardır.

öğrensin cahil pezevenkler.
eksik erkekçiklerdir. sen sadece 2 dakikalık seks peşindeysen ve partnerini umursamazsan varacağın nokta mastürbasyondan öteye gitmez. bak eşekler bile dışlar seni o denli. sen nasıl bir kadının haz noktalarını bilmeyip onun orgazm anını izleyip sende orgazm olmayı beceremezsin.
(bkz: Klitorisi sert bir dille uyarmak)
Ben biliyorum. Amcığın üzerinde bir düğmedir, ona basınca hatun 10. Yıl Marşı söylüyor.
Erkekteki Penis karşılığıdır. Genital tuberkulden köken alır. Corpus cavernozum klitoris ucunda genişleme yaparak glans clitoridis i oluşturur. Evet tıp okuyorum...
normaldir.

ben şimdi örendim, bilmem ben öyle mal şeyleri, daha kaliteki şeyler bilirim, geleceyin ülkeye yararlı yinsanı olçam.
Mutlu erkektir. Yoksa bizimkiler ulan bunu dilliyoruz ibneliğe girer mi acaba diye için için düşünür. Sorgulamadan devam beyler, bağını sormayın.
ahahahasss hala böyle mallar var mı diye şaşırtan erkektir. alın olm öğrenin, kültürlenin biraz:

görsel

görsel
cahildir efendim, klitoris benfica nın santraforudur.
Arkadaşlar pardon geçerken yanlışlıkla tıkladım laf sokmadan geçemicem.

Tamam adam adını bilmiyordur ama olur yani, biliyor sorsan gösterir ama siz siz, yıl olmuş 2015 hala vajina ile çok afedersiniz am ı aynı şey zannedip eş anlamlı kullanıyorsunuz, biri yazıyor vajinası kıllı kız(vajinada kıl kökü mü olur göt)öteki diyor vajinayi baştan başa dillemek.(karıncayiyen gibiyse dili demek)

Arkadaşlar vajen silindirik bir yapı olun içeridedir, deep inside'dır, am dediğiniz de dışarıdaki vulva da dahil olmak üzere tüm lokasyon ve yerleşkeleri temsil eden genel addır.

Çok cahilsiniz, keşke ölseniz.
zavallidir,abazadir,kadin ruhundan anlamayan okuzdur.
bunda bilinmeyecek ne var? tabi ki yunan dışişleri bakanıdır.

(bkz: kostas yorgo klitoris)