bugün

eyvallah dediğim yazar.
bazı pervasız, kendini bilmez halkalı şekerler tarafından taciz edilmektedir.

kimse unutmamalı: kötü söz sahibinindir.
(bkz: acıların çocuğu)
edit, söz konusu içerik asla yazar kişinin gıyabında değildir.
can havli ile faresine sarılıp ekran klavyesini kullanacak olan sanal kahramandır.
99'dan beri football manager oynadığını söyleyen yazar. kendisini oturarak alkışlıyorum.
(bkz: en zayif halka/#9249049)
sesli güldürmüştür.
(bkz: #5815563) nolu entrysi harika olan yazar.
iyi güzel entrylerin var da, hatta iyi güzel ne lan, ilk önce şakirtizm hakkında yazdığın o uzun mu uzun entryi okudum, sonra merak ettim vay amuğa koyim dedim kim la bu adam diyerekten abandım yazar hakkında bilgi butonuna, sürükleyici üslubun sayesinde coşuklar kısmındaki bütün entrylerini bir solukta okudum, yine hızımı alamadım. Beğenilenler derken anlaşılamayanlara geldim de, o beşiktaş hakkındaki entryler ne lan öyle?

Amblemimizde türk bayrağını gururla taşıyoruz. Bursaspor şampiyonlar ligine gidene kadar bir tek beşiktaş futbolda türk bayrağını avrupada temsil etme şerefine nail olabilmişti. Evet, guti ve quaresmayı 7 milyon euroya bağlayıp tabataya sekiz bayılan da bizdik. Ne yazık ki her takım adam akıllı bir yöneticiye, düzgün bir yönetim tarzına ve transfer politikasına sahip olamıyor. Halkın takımı beşiktaşı tüpçüye bırakanlar utansın.hem dünyanın saygı duyduğu, dünyanın en iyi ikinci taraftarı seçilmiş, desibel rekoru kırmış, duyarlılığıyla tüm türkiyenin saygısını kazanmış ve takdirini toplamış bir taraftar kitlesinin, bırakın da tek kusuru şu lanet dünyaya hak ettiğini söylemek olsun, değil mi?

Hem bu nasıl kafa izni azizim, sekiz ayda bitmemiş? Gel artık da şu şakirt yuvasını biraz olsun sevebilmek için bir sebebimiz bari olsun.

Saygılar.
cany13 ve emsalsiz 1 nickli yazarlarla girdiği tartışmalarda izlediği iki yüzlü politikayı tasvip etmedigim yazar, yakışmamış onca güzel entrynin sahibine böyle körü körüne fanatiklik.

Neyse efendim, gelelim olaya. Kendisi cany13 nickli yazara karşılık verebileceğini düşünmüş belli ki.(zaten empati kurduğumda ben de verebildim)kendisi, bu durum üzerine kendi nick altından tartışmaya cevap vermiştir .lakin emsalsiz1 nickli yazar gerçekten sağlam deliller ortaya koymuş ve kaba bir tabirle an itibariyle nick altına yazmakla meşgul bulunduğum yazara ağız payı vermiştir ve golleri yiyen kişinin dahi şike yaptığını belirtmiş olmasına rağmen, au zat-ı muhterem halen yenilen sekiz golün temiz olduğunu iddia etmekte ve gereksiz fanatizm ve holiganizmin nasıl olacağı hakkında adeta kötü bir örnek olmuştur. Beşiktaşa eziktaş demesi, kendi tuttuğu takımdan gerek kuruluş tarihi, gerek başarı ve hayran kitlesi bakımından üstün olan bir takıma karşı hissettiği aşağılık kompleksini adeta bir seferde kusmuştur.bu zavallı davranışları kendisine yakışmamakla beraber, ancak tarihi böylesine çirkefliklerle dolu bir takımın holiganından beklenir.umarız bundan sonra kendisiyle tartışmaya giren beşiktaş taraftarlarına ankaragücü holiganlarına yakışan bir ikiyuzlulukle değil, kendisine yakışan asil bir tartışma kültürüyle cevap verir.

Iyi geceler.