bugün

Ya o kadar dedim izleyin dizi güzel diye, neden izlemediniz?
Al işte bitiyor.
vıcık vıcık aşk dizisi olsa tutardı dimi?

Of ama Ya izleyin demedim mi?
demedim mi ya demedim mi? Söylemedim mi iiii iiiiırırırı.*
https://youtu.be/_lGmrVyHMeA
sektörde bulunan 2-3 komedi dizisinden biriydi gayet de güzeldi. vıcık vıcık duyarlı diziler izleyeceğime açıp izliyordum.. tutulmamasının nedeni her ne kadar internet günümüzde hayatın bir parçası olsa da maalesef ana para halen televizyon üzerinden dönmekte.. internetten izlediğimiz televizyon kanallarını canlı saatinde izlemiş olsak bile internetten olduğu için bu puana tabi tutulmuyor. Bu da o dizinin veya programın sonuna doğru gitmeye başladığını gösteriyor diyebiliriz. yani lafın özü dizi tutulmadı değil dizi gençler arasında popüler olmuş lakin gençler televizyon izlemiyor olay burada.. dizi konu itibariyle bölüm bölüm kaçırmayayım burayı izlemedim geri sardırayım özetini izleyeyim diyeceğin bir dizi de değil zaten. boş bir zamanında açıp izleyeceğin türden. gençlere hitap eden bir dizi çıkaracaksan televizyon işi yaş çünkü gençlerin artık televizyonla alakası yok. ee ne yapacağız çıtayı yükselteceksin. internet dizisi olarak çıkacaksın piyasaya dizi kendini izlettiriyorsa zaten 2-3 bölüm sonra reklam teklifleri yağmaya başlayacaktır.. her ne kadar dizinin içinde reklam olması bir antipati bir soğuma bir samimiyetsizlik uyandırsa da konusu itibariyle reklamlar göz ardı edilebilirdi. şimdi diyeceksiniz sen kim köpeksin bu bizim aklımıza sanki gelmedi. evet geldi lakin risk almak istemediniz.. bu dizi aynı oyuncularla biraz konsept değiştirerek internet dizisi olarak piyasaya yeniden çıkacağına düşünüyorum yapımcı bu sefer risk alacaktır.
Baslarda guzel gibi geldi sonra konu dagildi biseyler oldu eski izleme istegim kalmadi hic. En fazla 2 ay daha ömrü olduguna inandigim dizidir.
Her Sözlükte bolca olan tiplerdir. Reelde kedi görseller altlarına ederler. Ama burda hepsi bir aslan. Adama bir gülme getiren tiplerdir. Evet.
Uludağ sözlükte pek sık yapılan olaydır.
Bende yapıyorum bunu.
Beni eksileyen kim? Adres ver adres!
Cengiz Küçükayvaz yıllar sonra bu isimli bir diziyle ekrana dönmüştü.
Uzaktan saydıran kişinin karşısına geçince konuşamayan insan tipi.
Uludağ sözlük yazarlarının büyük bir kısmıdır.
Genellikle sözlük erkanında veya Facebook, Instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde karşı tarafa seni asarım keserim deyip reelde rrr yapan veletlere denir. Keşke normal hayatta karşılaşsalar o adamla ne yapardı bunlar acaba çok merak ediyorum.
Bir zamanlar show tv'de yer alan komedi dizisidir. alışılmış komedi dizilerinden farklı bir senaryoya sahip olmasına rağmen, erken final yapmıştır. rasim öztekin gibi üstad oyuncuların baş rol oynadığı dizi, internet üzerinden dolandırma hikayelerini anlatıyor. altıncı bölümde konuk oyuncu olarak abdurrahman tutar dizinin kadrosuna dahil olmuştur.