bugün

(bkz: olm aksama söyleyecektik lan)*
anlaticilar mukemmel olmadikca husranla sonuclanacak hadise.
kacak kelebek'in katılacagını belgeledigi zirvedir. yerini ayirtmistir.
ilk kurban olarak seçilen ve çok iyi bir şekilde örnek verilerek anlatılmasıyla birlikte anladığım olaydır. *
sözlüğün gençlere ihtiyacı var
her kızın ofsaytı bilmeye hakkı var *
zirveye katılacak olan no promise dışında bütün yazarların ofsaytı anlayacağına inandığım zirvedir. *
sadece kızlara değil erkeklere de anlatılacak olan ayrıca anlatanların içinde kızlarında olacağı*zirvedir.cinsiyet ayrılması yapılmasındır.
(bkz: impossible is nothing)
ofsayt bahane muhabbet şahane.
an itibariyle ofsaytı anladığımız muhabbete devam ettiğimiz zirvedir.
tarihi ofsayt anlatım taktiklerinin kullanıldığı zirve olmuştur.

örneğin;

"<benden_yazar_olmaz> diyelim ki bi köpeğiniz var
<benden_yazar_olmaz> elinizde bir sopa olsun
<benden_yazar_olmaz> siz elinizden sopayı atmadan önce
<benden_yazar_olmaz> köpek koşmaya başlarsa
<benden_yazar_olmaz> bu ofsayt
<benden_yazar_olmaz> ama köpek elinizden sopa çıktıktan sonra koşmaya başlarsa
<benden_yazar_olmaz> bu ofsayt değil! " *

hatta ve hatta resimlerle destekleme yapılarak yaratıcı eğitim dersleri vermektedir şukela eğitmenlerimiz. for ex; http://upload.wikimedia.o...pedia/tr/1/11/Ofsayt1.png *
beyler bu konuda çok iddialılar. onlara göre ofsaytı sadece y kromozomu taşıyan canlılar öğrenebilir. kızların bilmeyenleri varsa sebebi ilgisizliktir. bu kampanyanın yatması olası görünüyor. bu kural da sadece liglerde kullanıyor zaten. yapılan halı saha maçlarda doğrudan ignore ediliyor.
an itibariyle ofsayttan baska her muhabbetin döndüğü zirvedir. msn sux irc rulez *
ofsaytı anlayıp gerekli sorulara cevap verip bir de x kromozomlu kişiye anlatarak başarıyla tamamladığım zirvedir.
copy-paste olayına gelcek olursak tamammen pratik zekanın bi ürünüdür,aynı şeyi anlatıcaksam neden yazmaya uğraşayım dediğimdendir. *
hiçbirşeyin erkeklerin zararına olmadığı zirvedir.
aa yı kaptığım zirvedir.**
aman kızlar ondan da eksik kalsın dedirten zirve. ne lüzum var yok rakip takımın çizgi halinde oyuncularının önüne geçmek falan.bakınız ben eksik kalmışım ee nolmuş yani:))
(bkz: sozluk yazarlarinin sapittigi anlar) *
teoride kalmayıp pratiğe dökülerek daha etkin bir sonuca ulaşılabilecek zirve.
katılımın ne derece yüksek olacağını merak ettiğim zirvedir.

(bkz: ofsayta kadini anlatmak)
(bkz: anlamaz)
Kızlar ofsaytı anlatıyorum,
bulaşıkları yıkadınız bitti; gol. Tam mutfaktan cıkarken anneniz lekeli buldu ve sayılmadı bu ofsayt.
Önce hakemlerin toplanması gereken zirve...
(bkz: hepinizi sikerler)