bugün

destekledikleri ideolojinin rengini üzerlerinde göstermekten çekinmeyen kızıl saçlı kızların kominist olduklarını iddia eden teoridir. Doğru mudur peki? Bunu kimse bilemez...

komunist kelimesi kazara yanlış yazılmıştır, üçüncü şahıslara duyrulur.

edit : göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkürler *
rusya'dan esinlenen önermedir ve yanlıştır.
(bkz: komünizm)
yesil sacli kizlar , islamci olmali o zaman. (yesili cok severlerde)
kahverengi saclilar fasist (kahverengi gomleklilerden cagrisim)
sari saclilara sozum yok...

hadi leeeen...
"kominist değildir goministtir, anarşiktir hatta."
"yav bi ne yazdığına bak da öyle yaz" serzenişimi tetikleyen ebleh söylemdir.

espri yapıcam diye komik duruma düşen yazarın teori diye önümüze sürdüğü saçmalıktır.
(bkz: işi olmayan çavuşlar döner götünü avuçlar)
teori değil hipotezdir.
(bkz: kendi halinde bir teoriyim ben)
matematiksel olarak bir tane kızıl saçlı komunist olmayan kız bulununca geçersiz olacak önermedir. solcu veya sağcı bir kızın saçını kırmızıya boyayarak teori çürütülür. *
(bkz: yok artık labron james)

eski bir kızıl olarak ki hala güneşte kızıl kızılım, kominizmle uzaktan yakından alakam yoktur. kızılken de bu böyleydi * * * hayatta tek felsefem kemalizm! *
(bkz: kızıl saçlı yazarlar)
şekilcilik hastalıktır. konuşmuş olma kaygısı apayrı bir güdümleyicidir.

(bkz: uzun penisli zenciler çamasır ipidir teorisi) *
(bkz: yollu bu yollu)*
çok doğru (!) olan teoridir. hatta inanır mısınız geçen gün gittim kuaföre dedim saçımı kızıl istiyorum adam dedi nasıl bir kızıl bir sürü tonu var. ben dedim ki, kominist kızılı. adam hemen anladı tamam dedi. o günden beri kendimi tam bir kominist olmuş hissediyorum nasıl tarif etsem bilemedim.
turuncu saçlıların liberal olması bu hipotezin sonuçlarından biri olmalıdır.
*
toplumumuzda komunist gencligin isyankar oldugu düsünüldügünü göz önüne alırsak, kızıl sac da bir nevi farklılık, kendine isyan gibi birsey oldugundan dogru bir genelleme olabilir. ama tabi ki bilemeyiz.ya sadece o rengi sevdigi icin boyatmıssa da aslında ülkücülügün azılı bir savunucusuysa? ya dogustan kızılsa?
ama yine de gaza getirmedi degil hani bu baslık da *
sarı saçlı kızların aptal olma teorisiyle aynı derecede anlamsız teoridir zira kişinin düşünce yapısı ve ideolojisinin saç rengine bağlı olması durumunda saç boyaları da siyasi simge sayılacağı için belli renk boyalara karşı bir ayrımcılık başlayacak ve üretimler durma noktasına gelecek ondan sonra da kriz başlayacak, batacağız.*
(bkz: yeşil saçlı punkların islamcı olması)
(bkz: kızıl saçlı kızlar seksidir)
(bkz: kızıl saçlı kızlar candır)
(ara: at yalani)
kafatasçıların teorisidir.
"aldatmacadır."
harun yahya.