bugün

Ne yazik ki var boyle kendini bilmezler! Ben sana gel bi yemek ogreteyim desem ne biliyim oje surmeyi ogretmeye calissam anormal olurum ama senin yaptiklarin her daim en dogrusu di mi?! Oldu canim!!! Yok oyle bir dunya!
yapılmaması gereken davranıştır. erkeğin pesten gram zevk alması mümkün değildir.
Sevgiliisine bir tllik döner satan mekana götüren erkekten farkı yoktur. Kıraldır.
imkansız bazen gerçekten imkansızdır. Zorlamayalım lütfen.
(bkz: kadın taklidi yapan büllüklü yazar)
başka arkadaşı yoksa son çare olarak başvurmuştur. Şöyle bi düşündüm de son çare olarak bile yapılmaz.
Ev arkadaşını uzaklaştırmışsın zamanın kısıtlı yalvar yakar eve getirmişsin hatunu zaten amacın belli ama cesaretini toplayıp uygulamaya girmen baya bi vakit alacakken. gel ps oynayalım demek bence bir trabzonspor taraftarı olarak şampiyon olacağımızı beklemekden daha acıklıdır. sonuç: hayal kırıklığıdır. ama madem oynadın yen bari.
bir kere pes oynamaya çalışmaz, yani sevişme mevzusu gibi değildir. oynuyorsa da istemeden o duruma düşmüştür büyük ihtimal diye düşünüyorum. ayrıca uyarayım multitap olayına girilmesin tecrübeler, tecrübeler.
zaten arkadaşı olduğu için pes oynuyordur. sevgilisi olsa niye pes oynasın amk birbirleriyle oynarlar.