bugün

bir de tripci olur bunlar. en sevdiği kelime için:

(bkz: peki)

sıs la diyerek kalbine tekme atılması önerilir.
kız arkadaşın büyümemiş, olgunlaşmamış, ham olmasından kaynaklanır bu. hiç çekilmez ha, siktir boktan bir çok sebepten dolayı küsmek falan. "büyü kızım yeaa" denir ama, bu lafa da küser o büyük ihtimalle. en iyisi işin bitince ayrılmak, bitene kadar dayanın haaa, nedir ki yani. ahaha!
bu küsme eğiliminin asıl sebebi sevgiliden beklenen şefkattir.güya kız küsecek mızmızlık edecek sevgilisi de agucuk diye avutacak onu.mikmişm böyle sevgiliyi.sevmenin sevdiğin insanı üzmeye kıyamayacağının farkına varamamış ve uzak durulası tiplerdir.
alıngan,çekingen,korkak hatun demektir..

kaybetmekten korkar belki de,bunun gerginliğini sürekli sevdiceğine yansıtır.hoş,karşı taraf bundan hoşlanmaz ama hatun napsın,üzülmektedir,sıkılmaktadır. biraz daha böyle devam ederse er kişi bırakır gider,uğraşmaz. yapılması gereken ise; biraz daha sakin,sessiz,hoşgörülü,daha dışa dönük olmaktır. çünkü erkekler genelde eglenceli,iyi vakit geçirebilecekleri hatunlardan hoşlanırlar,öyle trip atacak hatunlar gelmez onlara..

hatunların bazıları da böyle erkekleri ister ama belli bir kesim kendine deli gibim baglı,gözü kör,sıkıcı tipleri seviyorlar nedense..
anlayamıyorum ben bu hatun kısmısını be kardeşim..!
gülerek, eğlenerek yapılan muhabbetin bir yerinde aniden devreye giren eğilimdir. ağzınızdan çıkan ama sizin fark etmediğiniz ağzınıza sıçtırıcak bir söz öbeği tribal birşeylere neden olur. az önce gülen hatundan eser yoktur. bağırmaz veya çağırmaz. daha kötüdür. susar ve garip garip cevaplar verir. ne bok yediğinizi anlamasınız. birşey sorarsın peki diye cevap verir. yahu ben birşey yapmadım dersin neyse diye karşılık verir. yahu niye trip atıyorsun dersin üff trip atmıyorum ben diye karşılık verir. güldürmeye çalışırsınız dudaklarını yana doğru bir saniye açıp kapatarak "aman ne komik düdük" karşılığı verir. şebek olursunuz, göbeğiniz çatlar ama nafile. en sonunda syan edersiniz susarsınız hatun kişinin anlatası gelir. öyle saçma birşeye küsmüştür ki e be salak demek istersiniz ancak 6 satırdığım anlattığım şeyleri tekrar yaşamamak için susarsınız.
erkek arkadaş için değilde onun arkadaşları için daha da bi gıcık olan durum.anlatmaya çalışırsınız ama anlamaz aşktan gözü kör olmuş bünye.eh anlayacağı zaman da gelir elbet.
olgunlaşmamış kişiliktir. ufak çocuklar gibi ilgi bekler, egolarını tatmin etmeye çalışır. sudan bahaneler üreterek depresif imajı vermeye çalışır. yapılacak en iyi şey ise görmezden gelmektir.
er kişinin kısa sürede sikerim böyle aşkın ızdırabını! isyanını yapmasına neden olabilir.
insanı canından bezdirir. küskün kişinin burcu muhtemelen oğlaktır. ilginç olan bu sürekli küsme eğilimine sahip kız arkadaşın yine bir kız arkadaşına küsmesi, tafra yapmasıdır ki hiç mi hiç çekilmez.

imkan yok yaranamam sana
bitti artık bu son elveda
ağzınla kuş tutsan bile
çekilir gibi değilsin!