bugün

yakışıklı ve cool olduğunu zanneden erkektir.
kirli sakalın yakışmadığı erkek yoktur aga karizma unsurudur candır.
yakışıklı ve cool erkektir.
bazı erkeklere çok yakışan bir sakaldır.
aramaya inanıldığında kesilecek sakala sahip erkek.

koca adamlarsınız amk, buna benzer onlarca başlığı neden görmüyorsunuz lan?
Yakısıklı olan erkekler.
Çok rıca edicem traş olmasınlar, üzülüyorum.
karizmatik adamdır.
yıkanmayı bilmez, yetmez gibi traş olmaktan bile üşenen mal gibi bir erkektir.
kişiliğine göre tatlı olup da kişiliğine göre hiç çekilemeyecek bir tiptir.
Öpülesi. Hele yanakları tombikse tadından yenmez.
çoğu erkeğe yakışan sakaldır. garip ama seviyorum ben böyle erkekleri birde sakallarıyla oynamama izin verirlerse benden mutlusu yoktur. he birde adem elması.
her esmer'e yakışmayandır.
kirli sakalsız adam penceresiz eve benzer.
sarışın olanları daha iyidir. kapkara ve yoğun sakallara sahip olup da, azıcık sakalları çıktığı vakit amazon ormanlarına dönenler bizden değildir.
devlet memuru değildir.
yani kızlar; heyecanlanmayın. işsiz güçsüz adamlardır çoğu. ya da öğrencidir. garibim.
erkeğin makyajıdır kirli sakal.
sakalını kesince kendini tanıyamayan erkektir.
kirli sakallı erkek iş yeri sahibidir, gayr-i menkul zenginidir, gemi kaptanıdır, özel görevdeki asker ya da emniyet mensubudur v.s. ama asla bir devlet memuru ya da fabrika işçisi değildir.
mesai saatlerinde, yasak olduğu için haftada en az 2 defa, hiç istemediği halde traş olan ve tatillerde traş olmayı protesto etmek için sakal kesmeyip, yüzünü dinlendiren erkektir.
köse olduğum için kıskandığım erkektir , ne zaman kirli sakallı bir arkadaşla dışarı gitsem hatunlar hep ona bakıyor .
işsiz erkektir.
erkektir sonuçta.
40 lı yaşlara kadar karizma katar bütün er kişilere.
40 lı yaşlardan sonra karizma katmayıp aksaine kötü gözükeceğini söyleyebileceğimiz sakaldır.
kesinlikle olması gerekendir.
sakallı ve takım elbiseli erkektir. senelerce aynı iş yerinde çalışıp, yerinizi sağlamlaştırdığınız takdir de gayette kullabilirsiniz.
güncel Önemli Başlıklar