bugün

bakire olmayan değil, birilerine kötülük etmiş sevgilidir.
bir tecavüzcü, katil veya hortumcu bir sevgiliye sahip olmaktır.
aksi halde söz konusu duruma kir denemez.*
Kız erkek fark etmez. Herkesi rahatsız eden olaydır. Ama kıskançlıktan paranoyaklıktan. Kişiliğede ters düşebilir ama.
''Ben sende bütün aşklarımı temize çektim'' diyebilecek olan sevgilidir.
sen ona bir gelecek vaad ediyorsan geçmiş geride kalmıştır. Önüne bakman gerekir.
nasıl bir sevgiliyse gece-gündüz öğle-ikindi demeden uludağ sözlük yazarlarının aklını ve sol frameı meşgul etmektedir. buradan kendisinin ta.... alnından öpüyorum.
zorla sevgili olunmaz. katlanılamıyorsa ayrılınır. bu kadar basittir. geçmişine göre yargılayamazsın sevgilini. hiç sevgili olmazsın onun yerine.
seviyorsan geçmişi sileceksin arkadaş! yapması zor! sen yapabilir misin? bilmem yapabilir miyim?

birini sevmek farklı bir şeydir "daha önce onu başka biri" diye düşünmek zaten psikolojik bunalım demektir ya kendini ya onu yada ikinizi de çok üzersin. geçmişi kurcalamayacaksın yada birlikte olmayacaksın.

bana sorarsan ben kurcalarım herhalde hem onu kırar hemde kendimi üzerim gerek yok mayk insanları üzmeye. yada ne bileyim çok seviyorsam kurcalamam o geçmişi.
aldatır. o yüzden geçmişini silmeye çalışmak nafiledir. sevmek mevmek hikaye. boynuzu yedin mi aklın başına gelir. *
kirli bir gelecek vaadeden kadar korkulası değildir.
Paranoyaklığın başlangıcıdır.
turk erkegine tabiki bana da ters ve sindirilemez kisidir.
sevgilinin geçmişine değil geleceğine ortak olunduğundan önemsizdir.
kabadayı figürlerine benzer.
cinayet işlemiştir, haraç almıştır ama uyuşturucu işine girmemiştir.
tövbe etmesi yakındır...
geleceği temiz olduktan sonra, geçmişi mühim olmayan sevgilidir. mayasında kirlilik varsa iflah olmaz o ayrı!
güncel Önemli Başlıklar