bugün

altılı ganyana gönül veren erkektir.
Hayallerindeki kadına gerçekte asla rastlamamış erkektir.
Kızların ne kadar mal olduğunu bilen erkektir.
olmayan bir şeye bağlanamaz insan.
(bkz: la he he)
Hepiniz feleğin çemberinden geçtiniz dır dır fır fır. Özgüveni yoktur, eziktir, bir halt olmaz. Úlkeye bile faydası olmaz. Embesil gibi yaşar. Gay bile aşık oluyor. Sen hayırdır.
ıssız adam triplerine giren erkektir.
Yalnizca adi aşk, gören olmadi henüz sirrini koruyor bu yuzden olmamasi normal olan kişi.
evet ne yazıkki benim. sadece 1 kişiye aşık olabilmişimdir, 30 uma geldim olmuyor olmuyor. çok takıntılıyım, yok eli büyük, yok sesi kötü, yok kilolu derken evde kaldık. sevemiyorum da işin garibi, bende kendimi tek sanıyordum, yanlız değilmişim onu öğrendim..

not: başak burcuyum.
bir olaydan dolayı ruhu yara alan ve onu kapatamayan erkektir.
Yanlış zamanda aşık olamıyorsa şanslıdır. Doğru zamanda aşık olamıyorsa zor bir durumla karşı karşıyadır. Ama olamaması her halükarda daha iyidir en azından can sıkıntısı, yorgunluk ve boşa geçen zaman olmaz.
Seven Kızları uzmesin de ne hali varsa gorsun.
şuan aşik olamaz cunku seksten baska bir sey dusunmeyen ergendir belki de.
sağlam basan erkektir.
Zamanında birinden çok fena kazık yemiştir. Aşık olamıyor değildir aşk olmamak istiyordur,kaçınıyordur.
(bkz: yok yok aşık olmadı)
Bende galiba cidden olmuyo genelde olaylari umursamam pek sevgi duygusu beslemem aslında iyi kazık falanda yiyemessin kolay kolay yesende etkisi kısa olur hayat böyle insana daha güzel.
ya antisosyaldir yada odundur başta bende öyle düşünüyodum ama henüz biişey değişmedi bende odun olabilirim yani ama kesinlikle antisosyal değilim.
bende de bulunan hastalık.tedaviye yanaşmadığımdan yalnızız.
hiç bir erkek 'aşık' olmaz.
aşk, varsa eğer; erkeği bulur,
erkek de aşkı yaşar!
aşık olunacak insanı bulamamış erkektir.
ıssız adam tavırlarıyla gezen
kiminle sevişebilirim hayali ile dolaşan
vasıfsız erkektir.
istisnalar kaideyi bozmaz.
Çıkar bir gün biri karşısına, mıhlanır kalır.
veryansın edilmesi gerekmeyen durumdur.

kendi kendimi ikna edip, onları sevmeye zorladığım iki değerli kız oldu hayatımda ancak ikisi de mükemmel ve etkileyici değildi. benim varlığımın yanında esameleri bile okunmuyordu. bunların haricinde kendimi aşık olmaya çok zorladığım dönemler de oldu ama bunun tamamen kendimi kandırmak olduğunu keşfettim. eğer isteseydim onlarla yoluma devam ederdim ancak belli bir noktadan sonra ilgimin kaybolduğunu hissettim onlara karşı. belki de gerçekten hiç aşık olmamıştım. hani olsalar da olur olmasalar da olur aşamasındayken ise film koptu bende.

kendi varlığımın güçlü olduğunu hissettiğim noktada artık kendi benliğimden başka kimseye aşık olamayacağımı hissettim. özellikle son yıllarda derin bir öze dönüş başlattım. bir ikinci yabancı dil öğrenmekti, ansiklopedi karıştırmaktı, psikanalizme merak salmaktı, hayatımın merkezine sporu koymaktı derken hem fiziksel hem de zihinsel olarak çok verimli bir dönem geçirdim ve geçirmekteyim. elbette hayatta hala bazı eksikliklerim var ama ben 2 sene önceki ben bile değilim. beni iki senedir görmeyenler bile tanımakta güçlük çekiyorlar artık. bazen aşık olamamak ya da aşkta umduğunu bulamamak çok daha güçlü ve dirayetli bir kişilik yaratır. bunun birincil tanığı bizzat benim.

açıkçası bu saatten sonra da gerçek anlamda aşık olabileceğime inanmıyorum. çünkü aşkların en büyüğü olan narsizme bir kez evrildikten sonra insanın bir daha çıkışı olmuyor. artık kendi benliğime duyduğum ilgi ve aşkı hiç kimse veremez bana. sanıyorum her geçen gün güçlenip, nitelik kazandıkça da bu aşk artıyor. düşünün sürekli artan ve gittikçe güçlenen bir aşk. yeryüzünde bunun üzerine geçebilecek bir sevgi veya aşk olabilir mi? mümkün değil olamaz.
Duyguları körelmiş geçmişte kötü anıları olan erkektir.
hayatta olsa da daha dünyaya gelmemiş kişidir.

Bir gün gelir agu agu demeye, emeklemeye koşmaya başlarsın. Sonra düşer canın acır ve ağlarsın.