bugün

buna sebep arayan hoşlanmaya da gerekçe ister.
sevgi de aşkta sebep ve sonuç ilişkisi olmaz. onlar genellikle mantık ve türevi konularda kullanılmalıdır.
nasıl hoşlanmak, sevmek aşık olmak bir sebebe dayandırılamazsa, hoşlanmamak da bir sebebe dayandırılamaz.
(bkz: aklınızı bulandırmayan gençler)
Bilinmeyendir.

4 5 yıldır duygularımı aldırmış gibiyim.
Duygusal dejenerasyona uğrayıp aidiyet hissini kaybetmiş olabilirsiniz.

Bunun en kısa tabiri kaşarlık olup bu tabirin kullanımı pek uygun karşılanmaz.

Diğer ihtimal beklenti seviyeniz yüksektir ve bu seviyeyi karşılayabilecek birini bulamıyorsunuzdur.
Çünkü kendinizi mükemmel sanıyorsunuz ve kendiniz mükemmelmiş gibi insanları kusurlarıyla sevemiyorsunuz.

içinize kapanmışsınız, orada mutlu olduğunuzu sanıyorsunuz. insanları sadece size gösterdikleri kadarıyla görmeyi tercih edip derine inmek istemiyorsunuz.

Yeniliklere açık değilsiniz, denemekten korkuyorsunuz. Geçmişinizi her an yaşayarak geleceğinizi kaçırıyorsunuz.

Temel fıkrasındaki gibisiniz; doğru yolun sadece sizinki olduğundan emin son sürat ters şeritten gidiyorsunuz. Ve yolunda giden herkesi aşağılama hakkını kendinizde buluyorsunuz.

Ve en kötüsü, bunun normal bir şey olduğunu düşünüyorsunuz.
Kimsenin senden hoşlanmaması olabilir.

Ne amk? Ayyy çoook cool yaaaaa, dememizi mi bekliyon?
Sanırım hislerim öldü. Allah rahmet eylesin.
Birinden hoşlanmak için tanımak, tanışmak, konuşmak gerekir. Şuan da tanışmaların %90 ı sanal ortamda gerçekleşiyor.
Eee bizim gibi realist insanlarda bu durumdan sıkılıp konuşmayı kesiyor.
Ne saçma değil mi şu sosyal medya iyi ki kullanmıyorum.
Daha gerçek bir kız bulursam, tanışırsam neden hoşlanmayayım.
Bulamadığım sebep.

Duygularımı aldırmış gibiyim sanki her karşı cins benim arkadaşım aq.

Hoşlanandan hoşlanmaya çalışıyorum o da yok.

Onu da üzmek istemiyorum kıyamıyorum.

Yok sanırım kaldım ben.
Duygularınızı daha önce birinin dikmiş olması.
yaş ilerledikçe gerçeklerin farkına varmak.
Yeni tanışma arefesinde gelen yorgunluk hissiyatı yada bosverlik de olabilir.

Bilemiyorum fakat bir insani kötü huyunu veya hareketini gördükten sonra cinsiyeti genelleme algısıyla hareket edip yorucu hissiyati burdan asilandigini düşünüyorum.

Kisacasi değer versen aldatiliyorsun.sevmesen pesinden düşmüyorlar.

Saçmalıktan ibaret, ne vardi yani uzayli kardeslerimiz bir ucak gemisi ayarlayip gelin len gidiik deseydi.*
Çok üst seviye yaşanılan ilişki sonrası düşülen boşluktan kaynaklanan sorunsal.

Tutmuyor yani olmuyor. Yapılacak tek şey dinmesini beklemek.
Yüreği soğuyanın savaşı biter.
Yaklasik 1 yildir yasadigim durum. Yeni insanlarla tanisiyorum, direkt arkadaslik kurabiliyorum. Gel gor ki icimde sevgiye dair en ufak hareket yok. Iliski anlaminda da baya bir bosluktayim. Flortlestigim kizlarin cogundan 2. - 3. Bulusmadan sonra soguyorum. Garip bir durum umarim duzelirim.