bugün

ülkemizde normal olan durumdur. hiçbir tarafa bağlı olmadığınız için her siyasi ideolojinin doğru ve yanlışını söylersiniz ve bunu kimse kabul edemez. taraf olmayan bertaraf olur sözünün tam açıklamasıdır. at gözlüğü takıp körü körüne bağlı olmadığınız için sizi kimse sevmez kabul edemez. melih gökçek şöyle deyince küfredilir, mansur yavaş böyle deyince yine küfredilir. halkın tarafında olmayan siyaseti sikeyim. at gözlüğü takıp örümcek kafalı olanlar da piyon olmaya mahkumdur zaten.
(bkz: olur öyle)
benimdir o. duygularıma tercüman olunmuştur.
göte göt dediğiniz, siyah ya da beyaz olduğunuz içindir. bu memlekette götün başın oynayacak, gelene ağam gidene paşam yaşayacaksın o zaman tatlı su insanı olarak çok sevilerek devam edersin.
yalnızlıkla dost olunmaya başlandığında anlaşılır.
önce ben kimleri seviyorum demekten geçer, sevmek sevilmekten gelir.
kimseyi sevmemiş insanlara has bir durumdur. eğer hiç kimse sizi sevmiyorsa, başkalarında aramayın "neden kimse beni sevmiyor?" sorusunun cevabını.

(bkz: rüzgar eken fırtına biçer)
bir kulüp ya da dernek açılsa baya taraftarı olacak oluşum.

düşüncelerime tercüman olmuştur burda yazar.
asla benim düşmeyeceğim durum çünkü dünyanın kanunu bu seversen zikilirsin zikersen sevilirsin.
ya da bu durumu hissedememektir.
Sevilmeyenlerin bulustugu bir kulup kursak toplanildiginda herkesin birbirine ters ters bakacagi asikardir.
okulun kapandigi ve arkadaslarin memlekete gittigi donemde yazar kisiye hissettirendir. bir de terk edilmek ve aldatilmak var tabi onlar direk adam öldürür zaten onlara yorum yok o derece.
(bkz: kimsenin beni sevmeyi denememesi üzerine)
o kadar insan içinden pek azı ile iletişimde bulunmamın sebebi.
çok yalnızım, köpekler bile selamımı almıyor. demin yolda naber lan köpekcik dedim, o bile silktir çekti. oysa cemal süreyya derdi köpeklere selam vermeye başladınız mı adam olursunuz diye. ulan köpek bile adam yerine koymuyor. kimse sevmiyor beni, tanısalar severler mi acaba dedim, kendimi tanıttım yine sevmediler. çok yalnızım be atam... çok yalnızım be atam.
okumadan etryi yazıyorum ben seviliyorum 4 tane akrabam var 2si sınıfın en popülerlerinden daha doğrusu okulun birine aşığım 2side benle en yakın arkadaş gibi :].
kimsenin sizden menfaat sağlayamadığı anlamına gelen durum.
durduk yere hissedilen his. şimdi gecenin 04:27'sinde nerden çıktı bu ya ergen gibi?
insana kötü ve aciz hissettiren durumdur. sevildiğimi hiç hissetmedim sevmelerime rağmen.
Eğer sorun sizdeyse şapkayı önüne koyup düşünme vaktinin geldiğini göteren durum.
demektir ki yaramaz insansınız.
(bkz: vasıfsız)
En güzel yaptığım eylemdir.
Sahip olduğum meziyettir.
Sabah 3 farklı insandan gelen uzun mesajlarla karşılanıp hiçbirinin sevgili ya da flört gibi bir kimseye ait olmamasıdır mesela. hatta birinin seni azarlamak diğerinin dert yanmak için oluşudur. millete şiirler yazılır sayfalarca aşk mektupları işlenir bana da son bono noyo yopmoyoson. Bok yiyiniz.
sevdiğin tarafından sevilmeyince kimse tarafından sevilmediği düşüncesine kapılıyor insan ama yok öyle bir şey ,mutlaka senin de bir sevenin var unutma.