bugün

3 gün yaklaşık kaç saattir sorusunun cevabı 60 çıktı. Acayip hakkaten.

Not: şıklar arasında 72 vardı.

edit: gayet iyi bir sunucusu olmasına rağmen sözlükte yerden yere vurulan yarışmadır.

Edit 2: ilk defa Telefon jokerinin işe yaradığını görmüş oldum.
Şu an atv de yayınlanmakta olan yarışma programı.

Şu an ünicef'ten çocuk almak isteyen bir bayan yarışıyor kazandığı parayla ne yapacaksınız sorusuna bu cevabı verdi.
Destekliyorum.
Lan uniceften çocuk alırım diyecek tabi, halbuki çanta kozmetik ayakkabı alacak.
şu an karadenizli aşırı kasıntı bi tip var yarışan. ağzını burnunu kırasım var. artist şekilde geldi en basit soruda g*t gibi kaldı. soruda diyor ki 42 inç 1920*1980 dahili uydu alıcılı diye satılan bir ürün nedir? şıklarda tablet var bu da diyor ki "tablet olabilir." en son seyirciye sordu cevabı öğrendi.
şu an sallayarak şansa balığa 30 bine gelen bir kadının yarıştığı program. ulan şu kadın kadar şansımız yok..
nedense yarışmacılar doğal gelmiyor bana. sanki ajans seçmesi gibi özellikle internete düşenleri.
bugün 1.000.000 ₺ değerindeki soru sorulacaktı soruldu mu?
Su an ekrandaki hatun harbiden epey guzeldir.
Ben ve annem başvuru yaptik. Bakalim bekliyoruz.
acıbadem üniversitesinin puanlarını bilmiyorum ama artık özel üniversitelerde biyoloji neti yapmadan tıp diş eczacılık okuyabilirsiniz. ver yıllık 40 bin sende oku.
Şu an da murat yıldırım'ın 125 bin liraya kazanan yarışmacıdan daha çok sevindiği yarışma.
250.000 tl lik soruyu bilen galatasaray lisesi ogrencisinin su an ekranda oldugu yarışma.
Çağdaş diye bi eleman beni ciddi anlamda şaşırtı, 1.000.000 liralık soruyu gördüğü için değil sakinliği veya soğukkanlılığı için ciddi anlamda çok şaşkınım.
sonunda biri güzel yarıştı da son sorulara gelebildi. gecemi renklendiren yarışma programı.
la bi utangaç olmasak varya diyerek izlediğim yarışma. rahat 60 bin. bide türbanlı bacılara çok kolay mı soruluyor bana mı öyle geldi ?
1 milyonluk soruyu göstermeden sezon finaline girmekte ne biliyim biraz şey gibi.
Sezon finali oluyor ve yarışmacı 1 milyonluk soruyu actıracak iken yarışma bitiyor ve soru tatilden dönüşte açılacak ve bunların hepsi tesadüf.
Yersen.
Benden 1 yaş küçük bi arkadaşım helâl olsun. O, son 3 soruya acaba risk alsam mı diye düşünürken internetten cevaplara baktım ve inşaallah risk alır diye dua ettim. inşallah 1 milyonluk soruyu da doğru cevaplar. Bana bir kez daha bu hayatta cesur olanların kazandığını gösterdi.
1. milyonun değerindeki soru okunmadan önce yarışmanın bitmesiyle kurgu kokusu epeyce burunlara gelmiştir.

bari bu kadar belli etmeseydiniz, yayında ve yapımda emeği geçen herkesin amk.
(bkz: kurgu was here)
Beyler çocuk bu yıl haziran ayınd mezun olacağım dedi. Fakat geçen sene haziran ayında 2016 da mezun olmuş.
http://www.gev.org.tr/hab...iploma-toereni-gercekleti

Çağdaş irfan yıldırım arkadaşın adı.
hem kurgu yapan hem de fragmanında izleyicileri kandıran yarışma. fragmanda şöyle diyor "evet beklenen an geldi 1 milyon liralık soruya geldik değeri 1 milyon lira olan 12. soru geliyor"

fragman > http://www.atv.com.tr/web...c9-4a3d-9e10-fdbee9894b5b

halbuki 1 milyonluk soru taa yeni sezona kaldı. atv şerefsizsin bunu biliyoruz fakat bu kadar belli etme...
Bir kız bana emmi dedi neyleyim. bu söz kime aittir sorusu 250 binlik soru. bence aşırı kolay. 15 binlik soru olur ancak. yada ben bildiğim için öyle düşündüm. 1 milyonluk soruyu seneye bırakmak çakallık ama ben murat yıldırımi beğeniyorum. muhalif biri olarak muratin muhalif olmadığı için bu kadar eleştirildiğini düşünüyorum.
1 milyonluk soruyu birazdan göreceğimiz yarışma.
Fatih'in fedaisinin kara murat olduğunu bilmeyen amcanın yarıştığı programdır.

Yuh lan.