bugün

Herkese nasip olmaz.

Geçen hafta Amerika'ya gitmiştim florida'ya. Bir arkadaşımın doğum günü partisi vardı. Gitmesek olmaz tabi. Atladım uçağa. Aktarmalı şekilde vardık florida'ya. Doğum gününden Bir gün önce gelmiştim. O gün gezecektik oraları. Bayadır gitmiyordum amerika'ya. Özlemiştim. Neyse sonunda doğum günü geldi çattı. Baya kalabalık bir ortam oluştu. Müzik son seste. içkiler, kokolar, dans edenler, sevişenler, ortalık ana baba günü gibi. Sonra uzaklarda oturan ve içkisini yudumlayan bir kadın gördüm. Dolgun ve esmerdi. Allah allah Ben bu kadını nereden tanıyorum dedim. Baya uzakta olduğu için de yüzünü tam seçemedim zaten. O tarafa baktığımı fark eden arkadaşım gülümseyerek "gel seni biriyle tanıştıracağım" dedi. Kadına iyice yaklaştığımızda kim kardashian olduğunu gördüm. içimden yok artık diyerek arkadaşıma baktım. Meğersem bizim arkadaş Amerika'da baya çevre yapmış. Tanıştık kim'le, ingilizce konuştuk. Baya sohbetledik. Hiç de internette tanıdığınız gibi biri değil çocuklar, gayet mütevazi ve oldukça tatlı biri. Baya kaynaştık o gün. Türkiye'ye davet ettim, kabul etti. Haftaya gelecek. Bir akşam yemeği yiyeceğiz. Sonra neler olur bilmem.
hesabı size kitlemesi ile neticelenecek akşamdır.
(bkz: entry nick uyumu)
Bütün yemeği basenlerine doldurmasa bizde iki tike bir şeyler yeriz herhalde. Boğazına düşkün diyorlar. Güvenemem bizi bile yiyebilir. Göbeği kamyon kaportası olan insanlardan her şey beklenir aslında. riskli.