bugün

(bkz: aşk)

kilo vermenin en iyi yolu aşık olmaktır. yemekten içmekten kesilirsiniz. hep o tıkındığınız abur-cuburlara artık iştahla bakamaz olursunuz. cipsler eskisi kadar kıtır kıtır değildir ve lezzetini kaybetmiştir.
açlığı umursamamak. hatta umursamayı dahi umursamamak. iki ayda 90'dan 76 ya düşer bunu yapan kişi.

ama en kısa ve kesin yolu yaz okuluna kalmaktır. sauna da bile o kadar terlenmez..
tüketilen yiyeceği azaltmak.
3 yiyosan 1 yemeye başla 1ayda gör sonuçlarını...
bok boğaza hakim olmak. *
5 ayda 25 kilo veren biri olarak söylüyorum ki kilo vermek bahsedildiği kadar zor değildir.tek olması gereken gerçekten istemektir.zaten gerçekten istekliysen ve karar verdiysen her türlü kilo verirsin.
ayırmadan herşeyi yemek ama, ilaç alır gibi, şifa niyetine.
mekik çekmek.
yemek yemeyi seviyorsanız ve boğazınızı tutamıyorsanız, yemeği bitirdikten sonra bir miktar pamuk yutun. yediklerinizin hepsini bu sayede çıkartıyorsunuz. hem tokluk hissiniz geçmiyor, hem de kilo alımı engelleniyor. * *
iradeli olmak yeterlidir kanımca...
stress...
yediklerini geri kusmak. acayip işe yarıyor. ama sonrası mağlum...
en az 6 öğün yemek yemek.

şaka değil.
akepe dönemi başladığından beri, kilo vermek için haplara diyetlere spora falan gerek kalmadı. zaten insanlar açlıktan kırıldığı için doğal yolla zayıflıyorlar. asıl hükümet değiştikten sonra kiloyu nasıl dengede tutacağız o daha önemli.
getirdiklerini ve götürdüklerini düşünmek yeterlidir.bir kişinin kilo vermelisin hadi yarın sabah koşmaya başlıyoruz,hede tane şınav çekicez,gözümüz kararana kadar bisiklet sürücezlerle olmaz bu iş.
burger kingten uzak durmak.
depresyona girin, çok kısa sürede kesin sonuca ulaşacaksınız.
az yemek bol spor.
hapı yuttun. kilo alındıysa bi daha geri verilemez efendim. sadece kısa bi süreliğine gezintiye çıkar sonra döner yine seni bulur. kilolarınla yaşamayı biliceksin yani. 34 beden mankenlere özenip de sabah koşularıymış, 1 haftada 5 kilo vermeye yarayan rejimlermiş.. geçicen o ayakları..
bir hafta boyunca sadece kola ve bisküvi yiyin. 3 kilo garanti.
şimdi efendim kilo vermenin en iyi yolu yememektir. azıcık boğazınıza hakim olun.
şimdi yemek yememenin en zor kısmı ilk 1 haftadır. sonra bünye alıştığı için siz yemek istemiyorsunuz. zamanla düzene giriyor.
karnı eritmek için; her gün 50 tane mekik çekin, çok yararlı bir yöntem.
işte öyle...
bu yöntem tarafımca denenmiştir. boru değil yani. kafasına abuk sabuk sorular takılanlar için bir mesaj kadar uzağınızdayım..
Hamuru azaltmak.
regl olun, öncesinde sinir ve mide bulantısı ile 2 kilo veriyorsunuz, çok hoş bir his.
yemekten 15 dakika önce küçük bir lokma ekmek yeyin. Bu açlık hissini bastıracak ve az yemenizi sağlayacaktır.

Not: en iyi yol kararlı olmak. Kararlı olmadıktan sonra burdaki yöntemlerin hiç birisi işe yaramaz.

redif: 3 yıl önce yazdığım bu saçma girdiyi birisi artılayınca tekrar gördüm. ulan ne saçma şeyler yazıyorum be. kararlı olmakmış. allah'ım ya rabbim.
çok su içmek, spor yapmak, az yemek.