1. 118.
    Ara öğünlere yüksek kalorili yiyecekler koy, ana öğünlerde güzel beslen rahat alırsın.
    1 ... temmame
  2. 119.
    Bal, muz, bebe bisküvisi aygır gibi olursun yakında.
    ... zagordesouza
  3. 120.
    Sabah öğle akşam baklava yemeniz yeterlidir 1 ayda 10 kilo çok rahat alırsınız.
    ... zor adam
  4. 121.
    Tavsiye olarak günde yarım ekmek arası pirinç pilavı önerebilirim. Onun dışında tabiki de bir diyetisyen ile düzenli ve sağlıklı kilo almak.
    ... dapdapp
  5. 122.
    Gece yiyiniz. Allah ne verdiyse karbonhidratı, şekeri sömürünüz.
    1 ... ucan su tospasi
  6. 123.
    siktir et burada ye yat diyenleri metabolizman hızlı olduğu için yatarken bile o yediklerini yakacaksın.yazın başında 69 kiloydum şu an 76 kiloyum 2.5 ayda çok olmayabilir ama yine de 7 kilo az değil.başlangıç olarak karbonhidrat tozu almanı öneririm ve spor yapmayı ihmal etmemelisin.bir çift dambıl sorunu çözecektir.hem kilo alırken hemde fit olmanı sağlayacaktır.karbonhidrat tozları piyasada çeşit çeşit burada reklam yapmak istemiyorum marka vererek ama bulamazsan özelden kullandığımı yazarım.daha sonra kilo aldırıcı evde hazırlayabileceğin tarifler var. fırında patatesden çilekli shake e kadar. onları da yine bulamazsan özelden yazarım.ben böyle kilo aldım en azından ama o kiloyu koruyabilmek önemli malum öğünler arttı kilo da durduğu gibi durmuyor.o dengeyi iyi ayarlamak lazım.
    1 ... necrone
  7. 124.
    Daha önceki entrylerimde çok zayıf olduğumu, bu durumun özgüvenimi düşürdüğünü belirtip Doktora gideceğimden bahsetmiştim. 20 gün önce dahiliyeye gittim. Bir kaç tahlil verdim. 15 gün sonraya randevu verdiler. Neyse 15 gün sonra gittim. Doktor, kilo almamamı engelleyecek herhangi bi sorunun olmadığını söyledi. Şeker, troid, çölyak, solunum vs hepsi normal.
    Bundan sonra iştahı arttırmaya ve daha fazla kalori almaya bakacam. 1-2 ay sonra sonuçları size yazacağım.
    ... turgut ozben
  8. 128.
    Ciddi ciddi beklediğim tavsiyelerdir.
    -2 ... kendihalindeyazarx
  9. 129.
    Her öğünü son öğünmüş gibi ye.
    13 -4 ... alyssum
  10. 130.
    kilo almak isteyenleri görünce hayret ediyorum. nasıl oluyor arkadaş? 2 kilo verebilmek için aylarca spor yapıyorum. daha sonra sporu bıraktıktan bir hafta sonra iki katı olarak geri alıyorum o kiloyu. olm abanın lan abanın yemeğe. uyumadan önce yiyin. uykudan kalkın yiyin. yiyin de yiyin. ah o bünye bende olsa varya...

Tam tersi sorunu yaşayanların işi daha zor. Biz kilo vermek için kıçımızı kaldırmak zorundayız. Siz oturduğunuz yerden adanayı, urfayı gömmek zorundasınız. Adalet mi lan bu? *
    6 -2 ... lennonmccartney