bugün

Kilis'te 20 kişiyi öldüren ıŞiD'e dair tek bir kelam yok. Zira Nusra'yı, Türkiye'ye tek mermi sıkmamış olan YPG'ye musallat etmekle meşguller.

Gerçi Suriye'ye adam gönderip, Türkiye'ye füze attırmayı planlayan şeytani hükümetten ne beklersin ki, iktidarı için beşikteki kardeşini bile boğabilen paranoyak osmanlı firavunlarını örnek almıyorlar mı?

Uyu Türkiye, uyu...
pkk nın da ışidin de anasını sikeyim orrrrospu evlatları.

malum elden bu geliyor sadece
toplumda ki osmanlı hayranlığının sonuçları bunlar. laf üretmenin çözüm üretmenin bir manası yok. halkın bir kesimi kardeşini boğduranları seviyor onları evliya olarak görüyor. yani toplum kandırılmıyor kendisine yakın olanı seçiyor. çünkü toplum 3 kağıtçı çünkü toplum düzembaz çünkü toplum başkasının kız kardeşini sikmenin ama kendi kardeşini korumanın peşinde. özet olarak bizim istediğimiz sistem kurulsa dahi eski düzeni isteyenlerin hepsi öldürülmeden sonuca varılamaz. atatürkün yaptığı en büyük yanlış budur. toplumun yarısını öldürmesi lazımdı. yapmamış ,bu saatten sonra bize gitmek düşer. kalanlar naparsa yapsın çokta fifi.
kolayı var,

kilisi trabzon ve rize dolaylarına taşısınlar.
http://alkislarlayasiyoru...meyin-yayinlamazlar-kilis

rte ve yaverleri sağolsun.
Her iktidar döneminde vazgeçilen şehirler olmuştur.Şırnak,hakkari,diyarbakır...

Şimdi de kilisten vazgeçtiler. giden onlarca canın ortadoğunun siyasi stratejileri içerisinde bir önemi olmadığı daha ne kadar açıkça söylenebilir.

bir yere bir roket kaç kere düşebilir? Artık söyleyin vazgeçildi işte kilisten.tıpkı daha önce vazgeçtiklerimiz gibi vazgeçildi.

Yazıklar olsun, aldığınız nefese.

Ben kilise hiç gitmedim ama orada yaşıyorum içimde bir yerlerde.

sizin vazgeçtiğiniz şehirlerde çocuklar ölüyor, sizin derin stratejiler uğruna göz yumduğunuz şehirlerde hayatlar yarım kalıyor.

Yuh olsun, yüzsüzlüğünüz ile bin yaşayın.
napak kanka ölek mi? akp ye en çok oy veren bölgelerden. kendileri düşünsün.
Bu millet bu sonu kendi hazırladı...

"Bakın bu ülke çok boktan bir yere gidiyor" dedik durduk.

Bu kadar kötü bir dış politikaya rağmen seçmen yine bunları seçti.

Biz de dedik " size herşey müstehak "

Lakin hep birlikte batıyoruz.
verin şu 400 ü de huzuru bulun aq.