bugün

a. koyduğumun evladı atalarım soykırım yapmadı derken bile: ''yapmadık ama keşke yapsaydık.'' diyebiliyor. dönem şartlarını yaşamadığı halde, belki de hayatında tek bir ermeniyle tanış olmadığı halde... buradan belli ne kadar sadist alçak bir ruh taşıdığın... eğer sen o devirdekilerin torunuysan, ispata filan gerek yok, yapmışlardır mutlaka.
"Analarını da sikerdik" diye devam edecek önermedir. Bu amına kodumun ağlak ibneleri hep böyledir.
Tc bizi soykırdı .s
benden bahsediyo. hakliyim amk.
https://www.youtube.com/watch?v=6Iu_QfkKnbM
Katledilmek istenen bir ırka dair sözler söyleyen kişidir. Doğru der. O.ç. de o malum ırktır.
ermenilerin şu anki tavırları,tarihi dayanakları olmadan atıp tutmaları,azerbeycanlı kardeşimize yaptıkları şeyler,türk bayrağını çiğnemeye çalışmaları,kurtuluş savaşı sırasında türk köylerinde yaptıkları katliamları,yine aynı zamanda hamile kadınların içini yarıp yaptıkları işkenceleri düşündükçe keşke yapsaydık diyorum.Şu zamanki ermenlieri öldürelim demiyorum zaten.O zamanlardakilerini keşke öldürseydik dyiorum.He yapmadık ama yaptıkysak bile iyi yapmışız.Ben küfür edecek kadar da düşmem küfür edene karşı bunu da söyleyeyim.