bugün

evet arkadaşlar, yeni ve süper bir uygulama sizlerle olmaktan gurur duyar.

tanım: kezbanları ağa düşürmek ve tavlamak için gereken şeylerdir.

evet tanımımızı da hayırlısı ile yaptıktan kelli, başlıyoruz yöntemlere, öncelikle bütün kezban ablalarımıza saygılar sunuyoruz.

şimdi hiç kusura bakmasınlar ama birazcık bu yöntemlerden bahsedelim, bahsedelim ki hem sizler için koca fırsatını doğurabilecek erkekler yetişsin hemde bu erkekler sizleri tanısın. yani kısacası siz karışmayın ve izleyin, okuyun bilgi sahibi olun. bendeniz kardeşiniz sadece bir örnek verip kapatacağım, uğraşamam yani boş işlerle o yüzden özür dilerim şimdiden sizlerden, ayrıca teşekkür ederim anlayışınız için, sağ olun allah razı olsun.

1) kezbanyus, pardon kezbanlar ( silmeyeyim ya şimdi öyle kalsın ) denilen kızlar çok uygun yerlerde dolaştıkları için erkekler önce uyanık ve tertipli olmalıdırlar. yani her an karşı karşıya kalınabilir bir durumda olup da yardım sever bir halde olunmalıdır. mutluluklar.
ona paradan bahset.
en iyi babalarınızın bildiği yöntemlerdir.
(bkz: iphone)

(bkz: araba anahtarı)

(bkz: kısa marlboro)
Çoktur ve basittir.
1. Iyi bir yalancı olun. Salak oldukları için cakmazlar.
2. Iltifat edin. Çirkinse bile.
3. Aşktan söz edin. Seks konusunu hemen açmayın.
4. Iyi yönlerinizi ve iyi yönlerini ortaya çıkarın.
5. Bi şeyler ısmarlayın.
6. Azıcık paranın ucunu gösterin. Bu ülkede para görüp de tepecek kezban yok gibi.

Yeter bu kadar. Yılların tecrübelerini paylaştim sizle.
gülümse. kalbine dokunduğunu hissettir. iskender ısmarla.
'' serdar ortaç '' dinliyorum demeniz yeterli olacaktır.
görüş alanına girmek. gerisi çorap söküğü gibi geliyor.
- gel sana laptopumu göstereyim.
kısık ateşte onbeş dakika pişirin.
ağzın gevşek, yüreğin yavşak olursa yaparsın net.
tavla ile kafasına vurun. ama tavla-ma denildiğine göre vurmayabilirsiniz de.

sözlük ben böyle değildim.*
neden kezban tavlmak isteyim ki. aklımdan zorum mu var durduk yere hayatımı mı sikeyim denilecek başlık.
dünya kezbanların etrafında döndüğü için asla tavlayamazsınızdır.
anası, bacısı olmayan erkekler kullanır.
kendini öv eski sevgilisinden bahsetmesine izin verme karizman olsun tamamdır. tabi paran varsa bunlara bile gerek yok kestiğin kızla 1-2 muhabbet et yeter.
ona kanayan gül resmi gönderin. yanında birde özlü söz.
Hesap cüzdanı içinde bi demet gül verin o kezban kız bi anda bi sheran stone gibi birine dönüşür ve size çok guzel anlar yaşatabilir ama hesap cüzdanı dolu olacak.
tumblr erkeği gibi görünün. olamazsınız ama görünün.