bugün

Kaldırma kuvvetini harekete geçiren birşeydir. Benden ziyade kız para üstünü verirken elimi bir sıkıyor ki sormayın gitsin. Başım belada bu kızlarla. Vahşi bir cazibem varmış ayıptır söylemesi. Evet.

Edit : tamam kasiyer amk. Evet.
heyecandan yazamamış.
bu türk toplumundaki kasiyer fantezisini ben anlamış değilim.

bir günde yüzlerce kişiye dokunan, onlarca kişiyle göz göze gelip sözle, gözle tacize uğrayan, bütün gün oturduğu sandalyede götü terlemiş, pis pis ter kokan birinin nesi çekici bulunur hayret ediyorum.

üstelik çalıştığı yer kültürel ve ekonomik olarak kendini geliştirebileceği bir yer de değil.

sabahtan akşama kadar barkot okut. iğrenç.

bu kadının nesi çekici olur yahu?

şahsen ben para alışverişinde yanlışlıkla dokunduğumda nasırlı ve pis ele dokunduğumu hissediyorum. bu bende tiksinti yaratıyor.

geberin.
kasiyer kızlar da bi başlık açsın bari: gelen müşterinin eline dokunmak.
Kesmesin dikkat et deinlen kes-iyer kız elidir.
(bkz: #36375860)

hahahaha. sözlükte sevişiyorlar.
otobüs, minibüs, tramvay gibi ayakta yolculuk edilen toplu taşıma araçlarında çakallık yapıp kadınlara önlerini değilde mabadlarını dayayarak kendisini tatmin eden tiplerin icraatlerine benzeyen eylemdir.

bak laf olsun diye yazmıyorum var lan bunlardan bir sürü. şimdi kadına gidip yaslansa doğrudan dayaktan gebertirler. arkası dönükken sürtünüyor adamlar. neyin peşinde oldukları da belli değil ya ne hissedecekse artık öyle. bu da aynısı işte eline dokunsan ne olacak kız elektrik alıp sana kaş göz işareti ile depoya geçelim mi diyecek bırak rahatsız etme işini yapsın lan.