bugün

yeni kuracağım dernek. sistem şu şekilde işleyecek.

biz de yalan dolan yok. bize paraları vereceksiniz, biz de bu paraları afiyetle yiyeceğiz.
akp'ye oy veren yüzde 47'lik seçmene güvenilerek kurulacak dernek. derneğin genel başkanı izin verirse ben de biraz yemek ah pardon..! yardım etmek istiyorum müsadenizle.

(bkz: memleketin malı deniz yemeyen keriz)
şairin dediği gibi kabahatın çoğu senin canım kardeşim düşüncesinde olanların derneğidir. feyz aldığı kaynaklar arasında saadet zinciri bulunur. din iman gibi dolandırıcı için ayrıntı olan konularla uğraşmaz, direkt sögüşleme safhasına geçer.
keriz Feneri e.V. isimli kuruluşla hiçbir ilgisi yoktur. yersen.
reklam sloganını şimdiden bulduğum dernektir.

(bkz: din iman tayyip erdogan yeter biraz da biz yiyelim ulan)
vatandaşın malı derya deniz, yemeyen keriz düsturundan hareket etmektedir.
tüyü bitmemiş yetimin hakkı afiyetle yenecektir.
destekliyoruz.
tüm vatandaşları iyice kucaklayabilmek için imamın yanı sıra papaz ve haham da istihdam etmesi gereken dernek.
(bkz: hakiki keriz feneri derneği) (bkz: durmak yok söğüşe devam)
bu memleketin bu gidişle kerizi bitmeyeceğinden eğer bu ismiyle açılırsa bile iş yapabilecek potansiyelde bir dernektir.
gelen olumlu tepkilere bakılarak kurulması an meselesi olan dernek. yakında üyelik şartları açıklanacaktır.
niyeti yardım etmek olan insanlarla dalga gecmesi dogaldır. aynı kerizler zamanında yimpasa paralarini kaptırmıslardı *.. yani bunlar ders almazlar. bıyık bırakıp benimde katılacagım kampanya beni de ltfn ceo nuz yapın.*
görsel

ampül logolu parti tarafından yargının elinden kurtarılan dernektir. yoksa anasını sikeceğlerdi de akp müsade etmedi.
beklenen başarı için yönetim kuruluna bir kaç üst düzey akplinin alınmasının şart olduğu dernek. her işi ehlinden öğrenmek en iyisidir.
sadece bu sözlükte bile bir yığın para toplayacağı adam bulacak baksana.

ulan ne yardım sever insanlara keriz demesi falan. olm bu dernek direk kurulurken insanları düdükleme amaçlı kuruluyor. diğer derneklerle herhangi bir bağlantısı yoktur. yardım dernekleri diğerleri. bizim kuracağımız dernek insanları kerizleme amaçlı kurulmaktadır.

illa derneğimize bok atacaksanız, tıklayın deniz feneri derneği başlığını onlara saydırın. yine tekrarlıyorum ilk entryde de yazdım biz insanları bafilemek için kuruluyoruz.