bugün

Ara sıra beni çimdirse de genelde aynı dünya görüşünü paylaştığımızdan dolayı iyi anlaşırız. Galatasaraylıdır, olsun her kadı kızında bir kusur vardır.

Entryleri çemkirmeli olabilir ama kendisi iyidir.*
Cemaat kucağında inim inim inleyen atatürkçü.

Kimin kayığına binerse onun türküsünü söyler öyle de mezhebi geniştir.

Birazdan gelir nickaltına göt kılı aktroll pavalı köpeklev falan der yine.

Bir beyin hücresi olsaydı yalnızlıktan ölürdü.
kadinim olur kendisi.
Nikaltimda bunca varolus bosuna degil kurabiyem. Farkindayim artik senin. Gel!
değişik bi adam? kadın?

bilemıyorum. ne olduğuyla ilgilenmiyorum. ama hemen hemen hergün özelden mesaj atar halimi hatrımı sorar. "şimdi senin hakkında kötüşeyler yazacam sözlüğe, hazır mısın totoş" diye sorma inceliğine sahiptir. tatile çıkmadan, "ben haftaya yokum, eğer beni merak edersen, öldü de kurtuldum puşt dıye düşünme, umreye gidiyorum. ahahahha yok lan şaka tatile çıkıyorum" tadında mesajlarıyla gönlümü alır.

şu sözlüğün en sevdiğim yanı, entrylerde birbirlerini yiyenlerin genelinin özellerde cidden saygıyla konuşabildiği gerçeğidir.

bi garip ademoğlu... çok yaşa sen.
akp borazanı olunca "iyi yazar, mega yazar" olan şaklabanlara dert olan yazar.
sinirden kendini becermekte olan...
(#23322938)
olum, salyalarınız sümükleriniz teee buralara kadar geldi. ağlayıp durmayın artık lan*.
Bana mavi beyaz atkı ve bayrak hediye edecekmiş canım benim çok sevecen ve anlayışlı bir dostsun.*
--spoiler--
az önce aspekli nickiyle nicklatıma entry girmiş, fakat hay aksi yanlış hesaptan girdik diyerek silmiştir. ekran görüntüsünü alamadım lan, keşke alsaydım.

büyük ihtimal apsekli denen kaliteli olumsuz çocuğun feyki bu.
--spoiler--

moderator

eğer fake hesap olsaydınız çoktan işlem yapardık. böyle bir şey söz konusu değil. sözlüklerde sadece gerçekliği garanti olan şeyler konuşulmuyor. böyle bir kural yok. haliyle de işlem yapmamız söz konusu değil ancak bu durumdan rahatsızsanız ve kendinizi fake hesap konusunda temize çıkarmak istiyorsanız bu bdv konuşmasını ilgili başlığa ekleyebilirsiniz. fake hesabınız bulunmamaktadır.(09.05.2013 14:52)

demek ki neymiş suçlamadan önce bir bilene/yetkiliye sormak gerekiyormuş...
fake ancuh demişler.

ben uktecinin yalancısıyım. kimdir nedir bilmem, neyse kim bilir kimin feyki hoşgelmiş gene de...
Oha silik!?

nedenini çok merak ettim lan içten içe aşıktım ben buna.

aseksüel miydi acaba? Neyse.
(bkz: #21506436) bunu diyen bunu da dedi

(bkz: ironiden anlamayan nesle asina degiliz)
Yobazin kelime anlamini bilmeden millete yapistiran acizin teki.
Oyle uzun uzadiya yazmaya gerek yok.

Ainesi istir kisinin lafina bakilmaz.
(#19790405) köküne kadar haklı olan yazardır.
biz bununla kavgada tanıştık. yere düşmüş, kaldırıp kafasının ortasına odunu yapıştıracaktım, çocuksu bakışları alıp götürdü beni, yapamadım. sonra mahallenin fırınında daha sonra da edip abi nin kahvesinde karşılaştık. muhabbet ederiz belki diye bi laf attım, adamakıllı bi cevap verdi. sonra da patladı gitti.

ondan kelli sevişiriz*.
güncel Önemli Başlıklar