bugün

mütevazilikte zirve yapmış başkandır.

görsel

her seçim mutlaka chp bir yerlerde belediye kazanmış, ve çeşitli değişimle olmuştu,

ancak bu seçimdeki yaptıkları saçmalıklar artık pes dedirtiyor cidden.
ne güldüm arkadaş ben buna.
hadi oradan sen daha mı iyi bileceksin, cehape yaptıysa doğrudur bir de koyun gibi sorguluyor utanmadan ya.
Daşağına nasıl beton yetmiş, ithalat mı yapmışlar.
seviyorsa demek...
ben olsam ve imkanım olsa onun ismini dev proje olarak aya yazdırırdım. çok maliyetli olur diye gidip silemezlerdi de.
Çok kral bir hareket, etkilenmemek elde değil.

Heykel yaptıran eş, nasip et be.
apartman yöneticiliğini bile beceremeyecek damadın ekonomi, maliye, hazine vb, vb bakanı yapıldığı bir ülkede garipsenmeyecek başkandır.
bu g.tlek 2006 senesinde kendisinin ve karısının heykelini diktirmiş atatürk heykelinin yanına olay yeni değil yani. Lakin chp bu arkadaşın icraatlarını beğenmiş olacak ki torbalı'dan bir daha aday göstermiş. Hali hazırda gene başkan olan bu muhterem 7000 lira maaşla oğlunu belediyede genel müdür yardımcısı olarak işe alınca gene haberlere konu olmuş. özrü ise kabahatinden beter "güvenecek kimsem yoktu oğlumu işsiz bırakacak biri değilim!"

ayrıca aktrollerin bu konuyla ilgili söyleyebilecek tek kelimesi yoktur. zira enişteleri hazine bakanıdır.
yetmezzzzzzzzzzz, içtiği biranın, kadeh kaldırdığı bardağın heykelini diksin. Hatta hatta, neyse.
Klasik chp anca heykel yapar.hizmet var mi yok?
karısını da bir sexy yaptırmış sanki. ehehe. evet.