bugün

terör örgütünün güdümündeki hdp'yi destekleyen birisine söylediyse cuk diye oturmuştur. bunlar hain değil de nedir? next next.
aşı karşıtları için kendini küreselcilere pazarlayan adi kimselerce kullanılan söz.
ezik insan psikolejisi de denilebilir.
sezgin denen zevat azrail mi cebrail mi mikail mi sen ben gibi tipin biri sihaya karşı çıkan pkk lı gebertiyor diyen biri isterse feriştah olsun eleştiririm. buraları okuyorsa oda mahkemeye versin beni amk direkt beraat alırım. evet hatta net ötesi..
tipten tipe değişen mevzudur. siha gereksiz fabrikaları kapatılsın pkk lıları gebertiyor diyen birine ve söyleyen kişinin söylemini onaylayana hain demesinden daha doğal ne olabilir.
Farklı düşüncelere tahammül edemeyen tiptir. Muhtemeler çok şey bildiğini sanıp aslında hiçbirşey bilmeyen ahmahın tekidir.
muhalefete tahammülün düşük olduğu ve otoriter rejim sevdasının davulunun çok çalındığı memleketlerde çok görülür maalesef.
genelde sosyal medyada engelliyorum, fiziksel denk gelirsek çok zorlarsa da kafa atıyorum. tavsiye ederim. zaten savcı meslektaşlarımın işi çok, takipsizlik veiyorlar genelde.