bugün

Tabiki hayırdır. Ne işim olur kendimle. Kendimle ilgili herşeyi biliyorum bunun eğlencesi nerde? Yok. Eğlence yoksa da ben yokturum.
Sahi o ne tür ilişki olur, adı nedir?
Selflover, love myself bla bla.
Bin amım olsa birini kendime vermezdim.
olurdum. narsistlikle ilgisi yok.
Bir şans Verirdim Lakin çok Tecrübesiz Ve Tembel bir çocuğum bir bayan olarak Çok zorlanırdım.
bu soru bana göre "özgüveniniz var mı" sorusudur. kendimize karşı dürüstsek ve içten bir şekilde evet diyebiliyorsak boşta kalmayız. samimi bir şekilde hayır diyebiliyorsak da bildiğimiz bir sebebi vardır ki bunu düzeltmemiz gerekir.
Tabi olmazdım. Trip bende, sinir katsayısı yükseltme bende. Çekilecek dert değilim.
Hayır. Zaten aynı insanların bir araya gelmesi değil, farklılıkların bir bütün oluşturmasıdır beraberlik.
Mantık evliliği yapar , ikinci sene dolmadan boynuzu takardım.
amıma bile koyardım ne diyorsun.

edit: ya da boynuma dolardım.
benle ben anlaşırdı yeri gelir anlaşamazdı kızınca oda kızacak ya. Ama anlardık birbirimizi. Kopya çocuklarımız olurdu. Şizofrenik bir yazının daha sonuna geldik.
olmazdım.ne yapayım kendim gibi bir sosyal fobik bireyi.tek başıma sinemaya giden ben, tatil günlerinde aracıma atlayıp kimsenin olmadığı tenha ormanlık alanlarda alkol alıp psikolojik hipotezler kurup hayatı sorgulayan birisine neden sevgili olayım ki.
Birkaç ay tanıdıktan sonra belki olurdum.
Ne yalan söyliyim olurdum. Ne kadar agresif ve zaman zaman garip tavirlar sergileyebilsemde, eğer huyuma gidilirse muhteşem bir adam da olabiliyorum.
Olurdum tabi siz ne diyorsunuz ben bazen yanaklarımı sıkarken buluyorum kendimi.
Soru şimdi bu.

görsel
empati.
biraz kilo alsam belki. şuan ki kız arkadaşım benimle niye sevgili anlam veremiyorum amk. ben olsam benle sevgili olmazdım. kilo konusunda takıntılarım var. diğer yönlerden iyiyiz şükrolsun.
Arkadaş hayatı yaşamanın daha güzel olduğunu akla getiren soru.
yapamazdım galiba kendimle. (ciddi ciddi düşünülerek cevaplanıldı.)
Kız olsam tam evlenilecek hatun olurdum. Ama bu şekilde bin tane amım olsa birini koklatmazdım kendime. Çünkü tipsizim.
Kendimize sordum, cevap veremedi.
sevgili olmazdım ama evlenirdim.
olurdum tabi lan, benden iyisini mi bulcam.
Olur muydumuz?

Bir dakika kendime sormam lazım.
olurum tabii ki. kendim gibi biri arıyorum da ondan yalnızım zaten.