bugün

Bir türlü özür dileyememek.

Sanırım kendimden iğrenmeme yetiyor bu.
aynı kişiden tekrar tekrar zarar görmek.
Bir kadin icin mala baglamak.
Çok yakışıklı olup diğer insanların işimi yapmama engel olması. Rahat bırakın yahu.
Bulunulan her ortamda öyle kolay kolay mutlu olamamak, helede kalabalıksa asla dayanamamak. Ha bide mutluluk kavramıyla ilgili ciddi anlamda sıkıntılar yaşamak.
uyurken bosalma, bosaldıktan sonra sivilce vakası vs.
Çok merhametliyim.
Olmayan nedenlerdir. Egoist gibi görünmek istemem ama bi insan (ben de dahil) neden benim gibi birinden nefret eder ki ya?
ileri derecede duygusuz ve mantıksal olmak. hissedemiyorum.
orantısız Kilo dağılımı nedeniyle kendimden nefret ediyorum ayrıca ense fobim var bundan da nefret ediyorum.
Hiçbir insan tarafından zerre sevilmemek.
Hissettiğim saçma sapan duygular ve 2015'te duygulardan çok güzellik ve paranın önemli olduğunu hala kavrayamamam.
hayattan soğutan olaylar yaşamak,(#15514869) insanda yaşama sevincide bir yere kadar, kendi huylarım ailem bazı mal tipler yüzünden, özgüvensizlikten içe kapanmaktan ve maymun iştahlılığımdan dolayı. narsist bir insanın tam zıttı özellikler taşımamdan dolayı,bir doğa katiliyim ben boşa oksijen harcıyorum.
yarın için hep erken kalkma planı yapıp tam tersini becermek.
kendimden nefret ediyorum çünkü devamlı acıkıyorum
devamlı acıkınca kalkıp mutfağa gitmek zorunda kalıyorum
ama üşendiğim için güzelim miğdemi aç bırakıyorum
çok vicdansızım çok üşengeçim kendimden nefret ediyorum*.
iradesizlik bunların en başındadır, herkes çözümü kendince bilir. ama uygulama noktasında malesef o kadar mahir değildir.
genel olarak herkes için;
- terlemek
- kokmak
- yalan söylemek
- zina yapmak
- hırsızlık yapmak vb. vb. vb. diye uzar.. yani özetlemek istersek, kendinin insan olduğunu bilmek, nefret etmen için yeterli bir sebep.
kişi ahlak ve davranışlarına ters düşen her hangi bir eylemin işlendiğine dair, vicdanın itelemesiyle gün yüzüne çıkan şeylerin hepsi.
alışveriş yapmayı becerememek.
yolda kazık olduğunu bile bile gidip üstüne oturmak.
başta öz güvensizlik.buda benim için dış görünüş demektir.
kişinin kendisinden soğumasına neden olan durumlardır. kısa süreli bir tiksinti oluşur, fakat oturup bekleyince geçer, tekrar kendinizle barışırsınız.
akşamdan anneme "beni erken kaldır, şunu yapacağım, bunu yapacağım, hede hödö" derim, annem beni kaldırmak için geldiğinde ise "anne vaz geçtim ben, sonra yapacağım" derim. annem bu huyumdan nefret ettiğini söylüyor, ama benim kadar edemez!
(bkz: akşamdan kavurmak sabahtan savurmak).
iradesiz olmak.
sevmediğim insanların yüzüne gülmek zorunda kalıyorum ya o anda işte
iç ses: sen ne yavşak adamsın amk diyo
işte o an kendimden nefret ediyorum.
hiçbir neden kendinden nefret etmeyi gerektirmez. insanoğlu yapısı itibari ile bencildir. kendinden nefret ettiğini, edeceğini de iddia etse bunu gerçekleştirmez. sadece hata yaptığını düşünür.