bugün

fAntazi sever bir arkadaştır, sevişmeye üşeniyordur vs. vs.
tuhaf. lisede bir arkadasim bize aynada kendine bakarak 31 cektigini soylemisti. bu daha tuhafti.
görsel
Belki de mecbur kalan insan. Karısının bile takdir etmesi gereken insan.
Başkasının karısını s.ksen bu kadar sorun etmezler, kendi karına hallendin diye Uludağ magazine malzeme oldun, ama olsun ben seni takdir ettim manuel.
aklıma gelmemiş bir şey denemiş olan insandır. uygulamak için evli olmak gerekiyor ama ileride yapılacaklar hanesine atmakta fayda var.
erkektir muhtemelen.
karısının başı ağrıyordur, erkek azmıştır.
karısı (bkz: bülent ersoy) olma ihtimali yüksek vatandaşımızdır.
(bkz: farkli bir bakis acisi)
kimseyi ilgilendirmeyen durumdur. bir çiftin seks hayatını düşünmek kadar sapıkca olmayan davranıştır efenim.
Tebrik edilecek insandır. O kadar güzel ve sexy eşi vardır ki bakarak bile boşalabilmektedir. Eşi de bundan zevk alıyorsa şayet mükemmel yatak odası hayatları vardır.
31 olsan çekilmezsin türünden insanlar vardır. o hanımcağız da öyle olsa gerek ki adam yeltenmiyor bile.
edit: 31. entry'e de denk gelmem pek mânidar.
karısını kızdırmış olan insan.
sebepsiz beni güldüren insan olmu$tur. 31 çekerken karısına da kadraj ayarı veriyo mu bari. *
karısı çekilmezdir.
evlenmiş olduğu halde elinden vazgeçemeyen insan. *
evliliğin geçici masturbasyonun ise bir ömürlük olduğunu bilen insandır.
her türlü fanteziyi gerçekleştirmiş bir insanın artık hiçbir beklentisinin kalmaması ile değişikliklik olarak yaptığı eylemdir. sevmesek de saygı duymak gerekir. * *
kendi karısına tecavüz etmemek için kendini zor tutan ve bu sebeble başka bir şey tutan insandır.
(bkz: sözlükteki karı furyası)
(bkz: american beauty)
(bkz: kevin spacey)
karısı bir sebepten seks yapmak istemeyen insan olabilir.
baba adaylarının yaptığı işlerden biridir. şöyle ki karısının doğumuna 4 ay kala biten cinsel ilişkiyi, yine karısını düşünerek yaşayan erkeğin davranışıdır. normaldir.
(#3546772)
masturbasyonun evlilikten daha eski bir olgu olduğunu kavrayabilmiş insandır.
ergenlikten kalan bir tür alışkanlık. (bkz: el alışkanlığı)