bugün

"dün gece öptüğüm kankam canım benim" gibi nick altı entrylerle kırıştırmayan, zirvelerde kız düşürmeye bakmayan, polemik yaratmayan, seri eksi oy vermeyen, moderasyona çemkirmeyen, kısacası kendi halindeki zararsız canlılardır. garibanın nick altına girer bakarsınız, iki üç formal "hoşgeldin" entrysi yazılmıştır; başka bir şey yoktur. ısınıverirsiniz birden.

kısaca çok severiz kendilerini, buradan selam da ederiz. kaşarlanmamış sözlük yazarı da bir başka oluyor.
ben bizzat kendim. tespitçi, şirin insanlardır. bol miktarda lazımdır her sözlüğe.
sevilesi yazar çeşidi. kaşarlı maşarlı da iyi de, işte kalite fark ettirmesi gerekiyor bir yerde. ama yine de sevilir böylesi ya, sessiz sakin, iyimser falan. severim yani, siz de sevin. herkes sevsin.
mevcudiyeti mümkün olmayan yazarlardır.

sözlük yazarı da bir yazardır ve yazar.* her yazı bir mektuptur okuyana ve bir şeyleri dile getirir, sözlükteki entariler de.
başkasının haline bulaşmadan, kendi yağıyla kavrulurlar.
En asil duyguların yazarıdır.
asla gaza gelmeyen, tarzı olan yazarlardır...
ben fikirlerimi uygun şekilde dile getirim, beğenen alır beğenmeyen buzdolabında saklar diyen yazardır.
kraldır. sözlüğü istediği gibi kullanan, popüler yazardır ayrıca.

(bkz: kral)
(bkz: guerilla)
var öyle yazarlar.
Oytunkaran. Evet.
(bkz: benim lan bu)

Kendi Halimde efendi efendi entrymi girerim, oylarım, okur çıkarım. Arayanım, soranım, mesaj ATAnım olmaz, ben de atmam. Maksat Zaman geçsin.
kim onlar.. evet.
(bkz: ah eğleniyor kendi başına)
galiba ben de bu grupta yer almaktayım. yazar yazar çıkarım. bazen haftalarca girmem. kafama göre.
kendine haline takılacak yazar tipidir tabi ki o kadar troll var ki sol frame de artık öh diyorum size ya hangi kafalar da yaşıyorsunuz siz anlamıyorum ben gerçekten tabi siz ölmüyorsunuz veya sizin yakınlarınız ölmüyor nasıl bu kadar anlamsız yaşayabiliyorsunuz ne alıyorsunuz ne içiyorsunuz ne veriyorlar size söyler misiniz lütfen çok merak ediyorum.

bu ülke neden böyle oluyor sorusuna verilecek en güzel cevap bence bu kadar aptal saptal haraketler sergilemeniz hiç birşey olmamışcasına ama evde götünüz üç buçuk atarken evden çıkamıyorken yardır yardır trollemek tek yapabildiniz şey kendinizi bir sikim zanneden mahluklar idiotlar...

bu yoruma çok dislike gelecek ama işte onalaradır bu yazım onlar kendini biliyor.*
Bende öyleyim bi başlık hakkında fikrim varsa yazarım çıkarım. Belki sürekli girerim belki aylarca girmem.
Dolapta bulduğu biraya sevinen akabinde de ud içeren şarkılar dinleyip yeni aldığı kitaplara sevinen benim galiba. Eskiden 3ten asagi gelmedigim eve ayaklarımı sürüyerek 7de gelen yalnız bendir. Yıllar sonra sözlüğe girip eski entrylerine bakıp kendi kendine nostalji yaşayan bendir.
Benim bu ya. Kimseye zararım yok. Yemek bile yemiyorum ya. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın.
lütfen kimse iki kelime ile "benimdir bu" yazmasın. rica ediyorum bak.

online sözlük yazarlarına bakıyorsunuz. yarısının son girisi bilmem ne zaman. ne yapıyorlar burada merak konusu. başlık için onlar örnek gösterilebilir.
Bunlardan bir tanesi benim.
ben değilim.
benim üstelik hepinizin canını sıkıyorum.
Nickimden de anlaşılacağı üzere.
Benimdir. Bugün de Hepinizden tiksiniyorum.