1. 1.
    nickinin altına ya da kendi açtığı bir başlığın altına deli manyak arka arkaya entry girip başlığının sol framenin tepesine asmak suretiyle gerçekleştirilir. ama bununla bitmez.

yazar açtığı bir başlığa ya da nickinin başlığına ardı sıra entry girerek sol frameye çıkartır hemen ardından avını beklemeye başlar ...* balık çarpmayınca bir daha atar... bekler... çarptı mı ! hah tamam devam edilir bir entry daha girer bir tane daha... başlık hep en tepedir.

yeterince yazar o başlığı görüp altına entry girdikten sonra artık son 20 dk dır o başlığa girdiği tüm entryleri siler. bu denize atılan ağın toplanış anıdır. artık kendi başlığının altında yalnızca başkalarının entryleri kalmıştır ve sanki diğer yazarlar ona bu yazıları durup dururken yazmış gibi bir görünüm oluşturur. genelde bu kendi entrylerini silme işi gece vakti hava kararıpta ortalık sakinleşince yapılır. ağlar gece karanlığında çekilir. *
    7 -1 ... mosquito
  2. 2.
    bu entry örnek niteliğindedir.

bundan sonraki gelecek entryler de öyle.

siz bir kaç entry girin buraya ben bunları temizlerim.
    ... mosquito
  3. 3.
    birden çok entry girilmeli ki ağın örgüsü sık olsun... daha çok balık takılsın. sonra hepsini silmek zaten sizin elinizde. mesela bu entryi silcem. bu da bir parçası bu ağın . *
    ... mosquito
  4. 4.
    diğer başlıklardan da atılabilir.

başlık

sol frame gelmesi engellenen başlıklar

233. (bkz: redwinemania)
    hayır anlamıyorum, neden engellenir ki benim başlığım? bir açıklama bekliyorum..

sazanın birisi deneme amaçlı entry girdikten sonra işbu entry silinerek hiçbir şey olmamış gibim devam edilir.
    4 ... redwinemania