bugün

aşk insanlarıdır.
ergengillerdendir.
pastane sözünün ta kendisidir. 3 ay süren sözlülük süreci sonunda kavga kıyamet ayrılıkla sonuçlanandır. ergenliğin ta kendisi lan! lisedeyken sözlenmek de nedir?!
Yeni modaya uyan cifttir. lisede ki orta okulda sozlenenleri gordum, sozlenirler, ayrilinca yuzuk denize atilma merasimine maruz kalir. sacma davranistir.
Saçmalamanın sınırını aşmış kişilerdir.

Facebookta görüyorum bazen ''sözümüze beqlerizz.'' tarzı etkinlikleri.

Birde Allah muhafaza bunların yüzük takanı var. Yüzüğüyle hava atanı var. Soyunma odasında diğer kızları etrafına toplayıp ''sertaç en az 3 çocuk istiyo hihihi '' tarzı konuşma yapanlar var. Bunlar gene iyi.
bunların kız olanı genelde liseden sonra baskalarıyla evlenir.
üniversiteye gelince imam nikahı kıydırarak kendi aralarında evlenirler.
topluma karşı; bakın biz ciddiyiz sevişebiliriz
erkek kıza karşı; biz cidiyiz sen bana verebilirsin
kız erkeğe karşı; biz ciddiyiz benim için her fedakarlıgı yapmalısın

demeye getiren durumdur.

masumca görünür arka planı insanın pisliğiyle doludur.
2-3 ay sonra birbirlerinin arkasından ana avrat küfretmesi muhtemel insanlardır.
üniversiteye gidiyor ve hala sözlenmemişseniz bu çift size hayretlerle bakar.
lisede sözlenirler,
üniversitede sevişirler,
mezun olunca evlenirler,
iş bulunca boşanırlar.
eskiden kendilerince anlamlı bir şey yaptıkları için değerli olan çiftlerdi. çünkü aşk günümüzdeki gibi ağızlara sakız değildi. şimdilerde facebook'a fotoğraf koymak için sözleniyor liseli gençler.
bir de yüzük takarlar.
facebook ve twitter gibi saçmalıkların sıkı takipçisidirler. Herhangi bişeye canını sıkıldığında ''üff'' ''püff'' gibi tepkilerle bu ortamlarda sürekli insanları bilgilendirme çabasında olan ve ergenliğin getirdiklerini zirvelerde yaşan gümüşçüden alınmış demir halkalarla gezen arkadaşlarımız. Dışalamayın, hor görmeyin ve topluma kazandırmaya çalışın.
kızların vemeden önceki en büyük şartlarıdır bir arkadaşımın arkdaşının arkadaşı aynı yüzükten tam 4 tane almıştı birisi kendine...