bugün

Şüphesiz ki dikkat çeken, teni gösteren bir çorap. sanki biraz şey gibi. şey işte.
görsel
sanırım pariziyen, kilotlu. evet.
0:00 0:32
adam orada muharrem ince 'ye mesaj vermiş, çok derin siyaset ve strateji uzmanıdır kendisi,
yani kısaca siyaset yapıyor ama bazıları anlamıyor...
Abi neyin tatavasını yapıyorsunuz anlamıyorum cidden millet ne ki vekili ne olsun birbirinin aynası işte. Ülke niye böyle diye siyasilere bok atmanın bir anlamı yok milletin vaziyeti bu seçtiği de bu, hepsi bu...

Bu arada çorap benim de dikkatimi çekmişti.
Hafif transparan yazlık çoraptır. Bu soğuk havada giyilmesi cesaret ister. Adam üşütür motoru bozar maazallah. Dikkat etmek lazım.
klasik kızların sevdiği erkek tipidir. Rugan ayakkabı klasik bir takım elbise ve de eser miktarda maçoluk. Filmin sonu ananızın evidir.
Adamın k..çını adeta buz gibi kesen Ankara ayazında bu çorabı giyiyorsa sayın senatörümüzün makam odası cayır cayır yanıyordur muhtemelen. Nasıl olsa ağalarımıza her şey beleş. Milletin eli kombiye giderken titriyor adeta. Bu adamlar sözde milletin temsilcisi.
külotlu olabilir.
https://www.uludagsozluk.com/e/40830734/

entry'imden 4 dk sonra açılmış başlıktır.
Bir Barbaros Şansal çorabı değildir.
Allahtan çorabın tamamını görmüyoruz, yoksa o jartiyer gibi baldıra bağlandığı yeri görseydim, kusardım.
Kenan bey alınmasın ama bu bir top çorabıdır.
aman rte tadımız kaçmasın.
(bkz: külotlu çorap)