bugün

En sağlam başrollerin adamı gerçek bir oyuncu...
Tek kelimeyle söylüyorum “vasat” oyuncu.

Vasat vasat vasat.
medya tarafından kıvanç ve dünkü b.k Çağatay ile beraber piyasadaki 3 büyükten biri olarak yutturulan kişi.

iyi oyuncu mu ?
kesinlikle ama aksiyon dışında hiçbir alanda başarılı değil.

piyasanın büyükleri kenan,kıvanç,dünkü b.k Çağatay gibiler değil; halit ergenç, Mehmet günsür, ozan güven, nejat işler gibilerdir. ( bunların yerini Kubilay aka,ilker kaleli ve aras Bulut'un alacağını düşünüyorum )

jön olmayanları ele alırsak; ç.tekindor, h.bilginer gibilerdir piyasanın büyükleri.
egosu kendinden büyük olan vasat oyuncu. aldığı o büyük büyük meblağları hiç hak etmiyor.
ülkemizin has delikanlısıdır.
kenan bir numara o stardır.
yürekli bilekli aslan gibi adamdır.
adamın hası parlayan bir yıldızdır.
Ulan hiç mi muhteşem yüzyıl’ı izlemedin? Hiç mi halit ergenç’i izlemedin

Miroğlu rolü yaparak padişahı oynuyor güya.

Tek kelimeyle berbat oyuncu.
aldığı parayı hak etmeyen oyuncu. bu tip oyuncuların işleri tek tek patlamaya başladı zaten. bu arada kendisiyle yarışabilecek doğru düzgün erkek oyuncu da yoktur bunu da söylemeden geçmeyelim. hem kenan'ı hem burak özçivit, çağatay ulusoy gibi birçok oyuncuyu yakından görmüş biri olarak diyebilirim ki, kimse kenan'ın eline su dökemez.
dizilerinin bitmesi karizmasından bir şey eksiltmiyor, bunu bilsin yeter. güzel tutan bir dizi yapsa da yine doya doya izlesek.
Yusuf.
buyur abi.
ben yusuf Miroğlu .
kenan miroğlu bir numaradır.
o ülkemizin has kral adamıdır.
sağol varol kenan sen kralsındır.
taht kurmuş gönüllerdeki kartaldır.
adıyla sanıyla o hala esas oğlandır.
aşk adamıdır yürekli bilekli adamdır.
tam bir kürdo tiplemesi.
her ne kadar görsellerde kullanılsa da, çukura geçeceği haberleri yalandır. bir filmde birlikte oynadığı diğer oyuncu çukura transfer olmuştur. son işleriyle kendinin iyi bir yolda olmadığını göstermiştir. çok fazla para alınca oyunculara tarif edilemeyen bir donma geliyor herhalde. hata ben oldum dendiğinde başlıyor olmalı. umarım güzel bir toparlama ve iyi bir proje ile kendisini izlemeye devam ederiz.
Esmer erkekler bana daha çekici gelsede bu adamı bir türlü beğenemiyorum.
görsel
tipsizin teki.
kenan ; tipsizin teki, kesin göçmendir. ki genelde beyaz tenliler ya yahudi ya da kuzeyden göçmen olur. burnu çok büyük, yüz efektleri birbiriyle orantısız. kısaca oyuncu'luktanda öte para için her türlü kılığa girer, şu görsellerde yaptığı hareketleri kimse yapmaz, para için ruhunu satmış.
düşüşte olan oyuncudur. Ezel ve kabadayı ile top seviyeyi yakalayıp Karadayı'da bunun ekmeğini yiyen fakat Fatih'te çuvallayan oyuncudur da kendisi. Güzel bir uyarlama senaryo ile kendisine gelebilir. (Ezel tadında).
Ankaranin bala ilçesinden olup kürt asıllıdır.

Inanmayan araştırabilir.
Şimdi çıkıp birileri inanmayıp eleştirecek, onlara şunu söylüyorum: he yarraam hee..

Işinize gelmeyen her şey yanlış zaten.
sisirilmis bir balondur. ayrica burnu cok buyuktur.

kürd olmasi basli basina bir olumsuzluktur.
Çok büyük yetenek. Ezel ile Nirvana yaptı üstüne çıkar mı? Bilmiyorum ama inşallah çıkar. Evet.
Ezel ve cingöz recaiden sonra kuzgun dizisine çok yakışacak bir oyuncuydu.
Ay yapım da bozdu emenike.
deli yürek gardaşım.
çok yakışıkli be!
güzel bir projede izlemeyi özlediğim adam. adam!
sinem kobal'ın poposuna şaplak atmasıyla gündeme gelmiş olan oyuncudur.

http://www.magazinkafe.co...in-poposuna-saplak-21640/