bugün

bakın argoyu kullanmak bir sanattır. yerinde kullanıldığında da ciddi mesajlar verir. lakin kemalistlerin yaptığı argo değil meşrelerinin dile vurulmuş hali olan küfürbazlıklarıdır.

kemalizime en uak bir eleştirii getirdiğinde ağzı lağım çukuru oluyor. cinsel uzvunuda ağzından hiç düşürmüyor. sanarsın hergün yalıyor. işte bu yüzden sizin zihniyetinizdekiler bu asil milletten itibar görmüyor.

anasını bilirmişizde babasını bilmezmişiz falan. ilgnç adamlar vesselam.
(bkz: kim demiş küfür kötüdür diye)
(bkz: vay amk)

not, kemalistim
bunalımlı ruh hali ve haksız olmanın sonucunda kendilerini ifade etmede sıkıntı yaşamaları, kemalizmin faşist bir ideoloji olması sebebi ile demokratik bir tartışmaya müsait fikiri yok,ellerinden bir şey gelmez iyi niyetli bile olsalar.
gerçekleri bir bir insanların suratına çarpan önerme. kemalistler rahatsız tabii o ayrı mevzu.
(bkz: #15181291)

akşama kadar dansöz gibi kelimelerle oynayıp milletin sinirini zıplatacaksın, sonra da sikerim lan böyle yazarı denildiğinde de ağlayacaksın.

ben olsam sikilmediğime dua ederim amk.
olabilir bazı siyasi görüşler, küfürler üzerine kuruludur zaten...
la bi ziktirin gidin hibineler, ne alakası var ? dedirten önerme.
siz kaşındığınızdan değil, adamların ağzı bozuk he mi?
Kemalist olmamama rağmen saçma bir tespit olduğunu düşündüğüm başlık. Küfürbaz olmak kemalistlikle veya muhafazakarlıkla alakası yok, karakterle alakalı bir şeydir.
kemalist adam küfürbaz olmaz.
dua etmeyen zındık küfür eder elbet. evet.
çok küfürbazlar ağzına koduklarım. cenabı allah o dinsiz pezevenkleri ıslah etsin. allahü ekber orospu çocuğu allahü ekber.

görsel
birde derler küfürlü konusuyorsun diye e
bu kadar orospu çocugunu baska nasıl anlatayım

can yücel.
(bkz: #25703124)
yobazlara küfür etmek kıyasladığın en pis mahluka bile hakarettir.
tayyibin gotunun kiliyiz diyenler son derece terbiyeli ve edeplidir. hep bu kemalistler!
Sen atatürk'e önce laf et, insanları yavaş yavaş çıldırt, ondan sonra böhü böhüüü çok küfrediyosunuz diye ağla. Her yobaz korkak ve ikiyüzlüdür zaten, buradan da belli. Ayrıca biz atamızı fazlasıyla anladık, sen fındık kadar aklınla anlayamıyorsun diye kızma şimdi.
en azından sadece kötülük ağızlarında var dinciler gibi 12 yaşında kızlarla evlenecek dini kullanıp milleti sömürecek insanlar değil.Küfür mü ediyorlarmış olsun varsın tek kötülüğü de bu olsun.Ayrıca ben de kemalistim senelerdir tek bir küfür bile etmemişimdir.Bunun kemalistlikle alakası yok kişinin kendisiyle alakası var.Sanki Mustafa Kemal küfür edin millete edebsiz olun demiş.Neyin kafasını yaşıyorsunuz yahu.
(bkz: bu memlekette göte göt denir)

"ne diyem mahmut mu diyem?" tarzı klişe ve bayatlamış bir sözü söylemek isterdim ancak, sizin gibi orospu çocuklarına orospu çocuğu demek daha uygun olanı.**
yobazların "yavuz hırsız ev sahibini bastırır" misali attığı iftiradır.
ananı da al git lafını benimseyenlerin, sıçış cümlesi.

hayır, dinime küfreden, müslüman olsa...
metrobüste dolaşan bıyıklı kapalı kadının düşüncesidir.
artık kafaya sıkmaya başlamışlardır. level atladılar.
dua etmeyen zındık küfür eder elbet. evet.