bugün

hemen islamcıların çölde deve sidiği içerken o sıcakta kara çarşaf giyen eşlerinden 9 ila 30 yaşlarında olanlarını seçip bütün cahillerin beğeneceği bir video çekerek karşılık vermesi gereken videodur.
kemalist beynin ne kadar boş beleş olduğunu görmemize vesile olan videodur. bunlar harbiden arızalı tipler.
Cok güzel bir videodur ve tiyatro sanatçısı gibi davranmışlar evet.
Kokusmus herifler beğenmez.
video yeni değil, en az 4 yılı var. zamanında çok dalga geçtik, hatırlarım.

ayrıca bunlar kemalist değil komünist. fkf adına çekmişlerdi bu videoyu.

ve bence kemalistler yapsaydı daha kötü olurdu, bu gayet güzel.
o çocuk büyük ihtimal kıza çakıyordur. kemalist zihniyet.
kemalist olmayan gençlerin videosunu, her şeyi anladığı gibi bunu da götünden anlayan yobazın açtığı başlık.

yav he he...
Bildiğin chp parti sozcusu gibi partilerini savunmuslardir. Kendilerince ülkeyi bok göturuyor gibi lanse edip kendi partilerine prim kazandirmaktir.. boyle provakasyonlara gelmeyelim lutfen.
Kemalist değil de daha çok dhkpc üyelerine daha çok benzeyen şahısların videosudur.
Vay bee. Salaklık gördüm de böyle bi salaklık görmedim.
gözlerime ve kulaklarıma inanamayarak gülerek izlediğim iki zavallının videosu.

yalnız, dikkat bunlar atatürkçü değil sosyalist/komünist gibi geldi bana. ( bir komünist atatürkçüyüm diyorsa inanmayın, ya fazla romantiktir ya fazla aptal).

dikkat ederseniz, hem imam hatiplerin olmadığı ülke istiyor, hemen arkasından da özgürlükçü diyor. bu ne perhiz? allah akıl fikir versin bu mallara!
bunlar ülkenin götdeligidir.
Diyorum size bu kemalistler bambaşka bir tarikat.

Videonun sonunda da hep birlikte burger kinge gidip büyük boy bir hamburger yiyerek emperyal dünyaya en büyük dersi vermişlerdir.
bunlar bildiğin amerikan sıçmığı. ishal.