bugün

ingilterede bulunduğum dil kursunda yaşanılmış türk kızlarındaki arap takıntısıdır.

ingiltere'de dil kursunda sınıf listesine göz atarken yanımda türk olduğunu her haliyle belli eden 2 tane türk kız gördüm. tabi selamlaştık nerdensiniz falan. istanbullularmış ve görünüşlerine göre baya entel takılan tiplerdi. neyse bunlar sınıf listelerine bakıyolardı bi tanesi "ayy sınıfımda arap var yaa" dedi diğeride neyse boşver takma kafana ya falan diyince beynimde şimşekler çaktı. ne olmuş dedim arap varsa yani. kız "ya ben sevmorum onları çok iticiler" dedi. yok saçmalama dedim benim sınıfımda 6 tane arap var ve hepsi gayet iyi, zararsız insanlar dedim. bak dedim boşver takma kafana sevmiyosanda belli etme. diğer kız bana "sen niye savunuyosunki onları" dedi bana. bende hayır dedim daha önce tanıştığım türklerde aynı şeyi düşünüyolardı onun için biraz sinirlendim. onlarda insan sonuçta, hem bi çok fırlama avrupalılardan iyidir dedim. en önemlisi din kardeşlerimiz dedim.

en son bunlar hmm neyse tamam tanıştığımıza memnun oldum falan gidiyolardı en son dedim sizin dininiz ne? dediler müslümanız . dedim eğer müslümansanız gereğini yapın ve bu ırkçılıktan vazgeçin! o anda ayarı yiyip baya bi bozulmuşlardı.

kemalist olduklarınıda facebook tan onlarla arkadaş olduğumda öğrenmiştim bunuda belirteyim.

aslında onlara kızmamak lazım, esas kızılması gereken bize 100 yıldır araplardan nefret etmemiz gerektiğini aşılayanlar! bilmem anlatabildim mi...
valla yabancı ülkelerde dil kursu almadım ama bende de iyi bi arap takıntısı var.

bizden en az 200 sene geri bir toplumun erkekleri ile anlaşamamak gayet doğal.
çok isteyeni tutmuyoruz, bir haftadan fazla yanlarında kalana ise madalya verilse yeridir.

ya habibi.
Yobazlardaki Arap aşkından daha mantiklidir...
bizim de bazı milletlerin 200 sene gerisinde olduğumuzu unutmuş yazarların hakkında yazdığı konudur. öyle zihnen geride olmayan insan kalkıp da ırkçı bir düşünceyi savunamazdı zira.

arapların arkadan vurma meselesine sesli güldüm. tarih kitaplarının kışkırtmalarının gazıyla entry yazmadan önce keşke aynı kitapların başka sayfalarını da okusaydınız da sadece arap yarımadasında değil kuzey afrika başta olmak üzere birçok bölgede arapların yaşadığını görürdünüz. yüz yıl önce yapılan bir şeyin suçunu bugün yaşayan masum vatandaşa yüklemenin mantıksızlığına ise hiç değinmiyorum bile. artık o kadarına da değinmiyorum.

kemalist olup olmaması önemli değil. malesef benim de benzerlerine rastladığım takıntıdır. hepimiz birtakım özelliklerle yaratılmışız. bir insanı kendi iradesiyle oluşturduğu karakteriyle değil de doğuştan gelen saçma sapan farklılıklarla yargılamayı bıraktığımız gün var ya, işte biz o gün yükseleceğiz.

bir atatürkçü olarak söylüyorum saçma sapan bir takıntıdır. hadi dağılın şimdi.
kemalistlerde mi takıntı varmış? milliyetçilerde takıntı yok muyumuş? vay anasını. bir tek zaten siz her ulusa bacak açıyosunuz. gerçi zaten belli bişey bu ülkedeki dindoşların büyük malafatlı arapları sevdiği. sadece araplarla sınırlı değil üstelik,pantalonunun ağası biraz geniş olan israil, çin, rus vb. vatandaşlarını da çok seviyosunuz. beyfendinin biri de amerikada sabah amerikan siyahilerini görüp akşam televizyona çıkıp ağlıyo. olay malafatta sanırım.
fakir arap yavşakları gelip adım atamayacağın otellerde tatil yapsın, jiplere binsin sen de onu kırmızı halıyla karşıla.
satın topraklarınızı araplara, yunanlara, amerikanlara, almanlara. devam edin.
**
araplara sadece kemalistlerin takıntılı olduğunu sananların uydurması. türkçü ve turancı bir bünye olarak kendilerinden özellikle nefret ediyorum.
iÇiMiZDEKi ARAPLARIN ortaya çıkmasını sağlayan başlık oldu. *

kendi adıma konuşayım hiçbir milletle boy ölçüşmüyorum ama geriliği de bi tasdik etm kardeşim yani.
bunlarda petrol olmasa ne olurlardı bi düşün.
üretim yok, çalışmak yok, kadınların durumu fecaat, pek çoğu amerika'nın ve ingiltre'nin süs köpeği gibi devletler. sen daha kalkmışsın neler zırvalıyorsun. böyle tiplerin dine faydası ne ki din kardeşiyiz diye sevinelim.