bugün

bir olmayı beceremedikleri sürece politikacıları zengin edecekler çocuklarının geleceklerini yok edecekler ve köleleşecekler.
halk dediğin kendi hakkı için birleşir ve politikacılara baskı yapar. bizimkiler politikacılar daha çok zenginleşsin daha iyi satsın daha çok hakka sahip olsun diye birbirlerine baskı yapıyor kırıyor...
kemalist çomar çok daha tehlikeli ve terbiyesizdir.

ak çomar denilen kişiler cahil ama herkesi kucaklayıcıdır, diğeri ise cahil, kinci ve içinde nefret barındırır.

örneğin izmir mitinginde yapılan tezahüratlar buna örnektir. ak çomar denilen kitlenin ağzından böyle küfürleri pek duymazsınız.
Çomarlar ve çomarlar birbirini ağırlar. Ben aradan çekiliyorum hepsi ayrı dert hepsi ayrı cahil.
Vs ` i seçiyorum.
ikisi de aynı gaz odasına bırakılıp tasmaları açılıp güçleri yettiğince dövüştürülmelidir. kimin kimi öldürdüğü fark etmez. ikisi de zehirlendikten sonra kazanan belli olur.

hatta bozçomarlar iyiçomarlar ve öşexler de bu kavgaya dahil edilmeli. daha heyecanlı olur.
ilki daha sıkıntılıdır. Çomardır ama kendini dünyayı kurtaran adamın oğlu sanır.
bu ikisinden bir bok olmaz diyen den ne olmuş gören bilen duyan var mı ?
kemalistlerden çomar olmaz kardeş, vatansever olur hadi siktir git.
Önde gelen iki Çomar türünün versusu.

Çomar çomardır ama şahsımca Kemalist Çomar alır en azından daha medeniler.