bugün

(bkz: adalet yürüyüşü)
rte müsade ettiği kadar.

2 ileri 1 geri.
(bkz: O konuda kemale ben de kırgınım)
Ben bunu doğru bulmuyorum.gov
kendi ile çelişkili konuşmasa iyi adam da kendine muhalefet resmen *
ak trolleri, çok bilmişleri ve dallamaları her gün ağlattığına göre gayet iyi bir siyasetçidir.
http://www.denizlihaber.c...-yanina-alsin-hesaplasin/
"%25 solu"nun afyonudur.
Olduğu parti sırf "chp" diye oy veriliyor bu adama.
Bu herif bağımsız aday olsa 10 bin oy bile çıkmaz.
Akşener piyasaya bi girsinde ne bahçeli nede kemal kalacak ortada.
iktidarın işine yarayan muhalefet biçimidir.
Baykaladaa kilicdaradaaa.
Caanim partinin amina kodular gozunun yasina bakmadan.
Isin dah boktan tarafi samimi chp tabaninin gidecek yeri yok. Mecbur ayrilamiyorlar bu suursuzun pesinden.
proje tipi muhalefet, bu adam projedir sayın baykalın yine milliyetçi bir damarı vardı. bu geldi partiye fetöcüsünü, kürtçüsünü, liboşunu, çakma tatlı su solcusunu buna mukabil garip gurip değişik tipleri kişileri doldurdu. halk partisi'nin zaten muhalefet anlayışı bozuktu lakin eskiden yine iyi kötü tökezliyerek gidiyordu, milli meselelerde devletten yana tutum alıyordu. ya şimdi? bunlar akp'nin ekmeğine yağ sürüyor, akp yarın suriyeliler ülkeden çıksın gitsin kendi ülkelerine dese bunlar çıkıp "suriyeliler neden çıkıyor böyle birşey olabilir mi ya, bu çok yanlış tutumdur" diyecek kadar değişik bir anlayışa sahipler... işte k.k tipi muhalefet budur değerli kardeşlerim.
belirli bir fikir, hedef ve istinadgah* ve mefkure olmadan sadece saçmalamaktan ibaret siyasettir. kendisi türkiyenin en çok saçmalayan siyasetçisidir.
Pasif doğrucu yumuşak muhalefet ya karşısındakiler her alanda aktifler hertürlü yalan iftira karalamayı vicdansızca yaparlar ve sert siyaset yapıyorlar gerekirse ülkeyi yok ederler yinede vermezler iktidarı referandum sonradı ysk başkanının açıklamalarıyla anladık bunu.
" biz akepeden daha iyi kürt açılımı yaparız " tipi muhalefettir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar