bugün

Cevap vermesi sevapsal olan sorunsal.
Kemal K bu. TC'yi isminin başına koyarak tepkisini gösterir, ka kasını bırakır.
Van golune deniz, lefter e kaleci diyen, yuruyen merdivene ters binip karsi oldu referandumda oy kullamayan biri mi ozur diletcek?
Ulke gulmekten yerlerde suan.
(bkz: sevapsal olan sorunsal)
Özür dileten ABD olduğuna göre, ABD'ye yalaklanan herkes başarabilirdi. Tıpkı şimdiki gibi.
kılıçdaroğlu bişey yapamazdı. pısırık lan o.
obama kankansa bizim mahallenin bakkalı bile özür diler senden.
rahat ol.
- buyur?
- şey eee biz, eeee biz özür diletecektik de!
- kime?
- şey, sizeydi galiba. durun bi bakayım. evet evet size.
- ne için?
- ne için diletecektik? neydi lan? heh hatırladım, mavi marmara için gelmiştik biz.
- kimsin sen?
- ben kemal'im. kılıçdaroğullarından kemal.
- arkadaşlar şu adama kapıyı gösterin.
- tamam öyleyse gideyim ben, özür dilerim vaktinizi aldım.

kapıdan çıktıktan sonra,

- vurdum tekmeyi girdim odalarına. dedim özür dileyin lan.
- eee sayın başkanım ne dediler?
- bişi diyemedıler. kal geldi. korktu tabi bunlar cevap veremediler hemen.
- büyüksün başğann.
- büyüyüm di mi lütfücüm?
sen ne diyorsun? bir bakışı yeterdi reyizin.

http://www.turkpartner.de...mal_Kilicdaroglu_0118.gif
kürecik'e israil'i korumak için füze kalkan sistemi kursaydı ve akabinde israli'in baş düşmanı suriye rejimini devirmek için elinden geleni ardına komasaydı pek tabii ki israil gene yalandan bir özürü bizden esirgemezdi.
yok artık dediğim başlık.
olm siz ne hale gelmişsiniz ya. yazık lan size. bu kadar da mı yitirdiniz beyninizi..

lan o gemide 10 tane gencecik insan öldü. onlar umrunuzda değil israilin özür dilemesi mi umrunuzda? satılmış köpekler sizi.

kılıçdaroğlu özür dilettirebilir miymiş. lafa bak. lan kılıçdaroğlu özür dilettirse ne olacak dilettirmese ne olacak? ölen insanlar geri mi gelecek? bize ne onların özründen.

kılıçdaroğlu kimsenin özür dilemesini istemezdi böyle bir olaydan sonra. israil'le de savaşmazdı. ama stratejik olaylarla cevap verirdi israil'e.
hamas'a askeri yardım yapardı mesela. ya da israil'le dış ilişkileri keserdi. kafama göre söylemiyorum. kendisi söylemişti bunların yapılması gerektiğini. videosunu bulursam gönderirim.

yani kesinlikle özür gibi saçmalıklarla insanların gözünü boyamazdı. israil'in dilediği özre kanan salaklar. harbiden bütün beyin hücreleriniz ölmüş sizin. cidden..