bugün

Yalandan topluma bakin ben marjinalim kedim var hayvanlari da seviyorum hayvan haklari o yee diye gostermeye calisan ergenligini atamamis çoğunlukla kadınların beyan ettiği yalan cumle. Ulan benim bir hayvanim yok cunku onu dogasindan alip bir kafese kutuya tikip sokaktaki insanlardan ilgi bekleyecek kadar aciz ve ilkel degilim. Sen de iliklerine kadar rahatsiz oldun bu cümlelerden biliyorum simdi gelip vik vik oteceksin.
Kedi? Marjinal? Ar yu kola?

Muhtemelen yaş 21-22 falan böyle olmadık şeylere sinirlenip klavyeyi parçalayacak duruma gelmenin izahı yok. Ve o kedili kimse ya ondan hoşlanıyor ve karşılık alamıyorsun ya çok fena kiskaniyorsun.

Üniversite yılının ilk senesinde soğuk bir havada aç susuz miyavlarken market köşesinde bulmuştum kedimi tam 12 yıl yaşadı benimle hiçte marjinal olayım diye almadım evime aksine doğasının içine ettiğimiz bu dünyada iki gün sonra arabanın altında kalmasın orospu evladının biri tekmeleyip kesip bi köşeye atmasın diye aldım. Gayette mutluydu yaşadığı 12 yıl boyunca.

Gerisinin taaa amina koyayım. isteyen entel isteyen dantel isteyen marjinal desim amk.