bugün

Amerikalı kadın kedilerinin kulak, boyun ve kuyruklarına piercing taktığı için hayvanlara zulümle suçlanıyor
kendin ne istiyorsan yap. hayvanın ne suçu var be kadın.
'steril iğneler kullandım, kedilerin iyi olup olmadıklarını günde 2-3 kez kontrol ettim, insana piercing yapmakla kediye yapmak arasında bir fark görmüyorum.' diyerek kendini savunma yüzsüzlüğünü bile gösteren kadın.

cani midir bilemem ama kedilerin kulaklarının hayati organları olduğunu bilmeyecek kadar cahil belli ki.

bir arkadaşım bu haber üzerine 'ne alakası var zulümle, sokak köpeklerinin kulaklarında da numaralar var.' diye saçma sapan bir şey söyledi. yaşasın olayları istediğin yere çekip kendini haklı bulmak ey güzel halkım!
kediye sorulması gereken bir sorudur bu.''Sana piercing takalım mı minnoşcan?''
bu noktada kedi çıkma teklifi bekleyen ama bu teklifi etmediğin bir kız misali (bkz: (kedilerle kızlar arasındaki benzerlikler)) gözlerini kısıp bakarsa sana-yani bir s.trigit bakışı fırlatıyosa takılmamalıdır.
yok bu kedi kuruğu hafif kıpraştırıp,gözlerinin ucuyla gel bakışı atmak suretiyle ince bir miyaz çktiyse belki takılabilir.
eksileyen panter emel fan'ları için edüt:ne biliyosunuz dostlar,kedi belki arjinal olmak istemiştir.
(bkz: kedi götünü görmüş yaram var demiş)*