bugün

büyük bir acıdır. kedinin bir canı olduğunu düşünecek kadar gelişmiş bir zekaya sahip olmayan çocukların kedilere yaptığı işkencelerdir. elinden alınsa da misafirlik boyunca sürekli kedinin peşinde olan bir çocuğun varlığı bütün akşam boyunca tedirgin olmanıza ve sohbete katılamamanıza neden olur. kurtulmanın tek yoluysa bir şekilde çocuğun ebeveynine durumu hissettirmek ve çocuğa kızmasını sağlamaktır.
kedilerin misafir çocuğundan çektiğini vietnam amerika dan çekmemiştir.(abartma sanatı) bu bir tarafına koduğumun misafir çocukları gelir ağzına sıçar güzelim kedilerimin sesimi de çıkaramam. bir gün misafir çocuğunun teki odama girdiğimde kedimin cinsel organından tutmuş makas havada tam kesmek üzereydi. napıyorsun sen be çocuk dedim ben şişşştt ben sünnetçiyim kedinin pipisini kesmem lazım dedi o kedi dişi salak dediğimde iyi ki de iş işten geçmemişti, zira şeyi olmayan kedinin bir çocuk neresini kesecek ki karnını delik deşik edecekti.götüne bir tekme vurmamla dışarı çıkması bir oldu.